Aktualności

05.12.2007

Mikołajkowy Międzynarodowy Turniej WOLA-CUP dla 12-latków.

W dniach 7 - 9 grudnia odbędzie się ostatni turniej z cylku WOLA - CUP' 2007. Tym razem do rywalizacji stanie 16 drużyn chłopców z rocznika 1995 i młodszych (czwórki). Z zagranicy przyjadą do MOS Wola drużyny Aon hotVolleys Wiedeń i Berliner TSC

  • Mikołajkowy Turniej WOLA - CUP
    Mikołajkowy Turniej WOLA - CUP "2007

W dniach 7 - 9 grudnia odbędzie się ostatni turniej z cylku WOLA - CUP 2007. Tym razem do rywalizacji stanie 16 drużyn chłopców z rocznika 1995 i młodszych (czwórki). Z zagranicy przyjadą do MOS Wola drużyny z zaprzyjaźnionych klubów, Aon hotVolleys Wiedeń i Berliner TSC.

W MOS Wola, przy Rogalińskiej odbędzie się trzeci turniej z cylku WOLA - CUP 2007.

W turnieju wystartuje 16 drużyn. Gra czwórkami na placach 7 x 7 metrów.

             Grupa A                                                       Grupa B

 

1.     MOS Wola Warszawa I                             1. MOS Wola Warszawa II

2.     Berliner TSC                                                2. AON hotVOLLEYS Wien

3.     AZS Olsztyn                                                3. MUKS  15 Białystok

4.     Oczko Białystok                                          4. Metro Warszawa

5.     Junior Stolarka Wołomin                           5. GTS Wilga Garwolin

6.     SP. 222   Warszawa                                     6. UKS „Tempo” Olsztyn

7.     UKS Plas Warszawa                                   7. UKS SP 28 Wrocław

        8.     MOS Wola Warszawa IV                           8. MOS Wola Warszawa III

Kolejność gier

 

 

Piątek 7.12.2007r.

16,00  Uroczyste otwarcie Turnieju WOLA-CUP

16.30   MOS I – MOS IV (A)               AON hotVolles- Metro (B)                 MOS II-MOS III (C)

17.00   Berliner TSC – Sp.222 (A)       Stolarka – Oczko  (B)                           Wilga – MUKS B-k(C)

17.30   AZS Ol. – Plas W-wa (A)        AON hotVolles – Wrocław (B)           MOS III – Metro (C)

18.00   MOS  I – Sp.222 (A)                 Berliner TSC – MOS IV (B)                 Wilga – MOS II (C)

18.30   Stolarka – Plas W-wa               MUKS B-k  – AON hotVolles (B)      Wrocław – Metro (C)

 

 

Sobota 8.12.2007r.

 

9.00   AZS – Stolarka (A)                           MUKS Białystok – Tempo Olsztyn (B)

9.30    Plas W-wa  – MOS IV (A)              UKS SP 28 Wrocław -  Wilga (B)

10.00   Oczko – Berliner TSC (A)             Tempo Olsztyn – AON hotVolles (B)

10.30   MOS IV – AZS  Olsztyn(A)          Metro – MOS II (B)

11.00   MOS I –  Plas W- wa                     Tempo Olsztyn  – Wilga  Garwolin (B)

11.30   Oczko B-k  – Sp.222 (A)                MUKS 15 B-k – MOS III (B)

 

Przerwa obiadowa

 

13.30  Berlinr TSC – AZS Ol. (A)       MOS IV – Stolarka (B)                 Metro – Tempo Ol.(C)

14.00  MOS I – Stolarka (A)               Wilga – AON hotVolles (B)        MOS III – Wrocław (C)

14.30  AZS – Sp.222 (A)                     Berliner TSC – Plas W-wa (B)     MOS II – MUKS B-k(C)

15.00  MOS IV – Oczko B-k (A)         Wilga – MOS III (B)                     MOS II – Wrocław (C)

15.30  MOS I – AZS Olsztyn(A)        Stolarka – Berliner TSC (B)         Metro – MUKS  B-k(C)

16.00 Oczko –  Plas W-wa  (A)          MOS II – AON hotVolles (B)      MOS IV – Sp. 222 (C)

16.30  MOS I – Berliner TSC  (A)      Metro – Wilga Garwolin (B)        Tempo Ol. – Wrocław (C)

17.00  AON hotVolles – MOS III (A) Oczko – AZS Olsztyn(B)            Sp. 222 W-wa – Stolarka (C)

17.30   Wrocław – MUKS B-k (A)     MOS II – Tempo Ol. (B)               Sp. 222 – Plas W-wa (C)

18.00   MOS I – Oczko B-k (A)           MOS III – Tempo Ol. (B)

 

 

Niedziela 9.12.2007r.

 

9.00                 6A – 5B (A)                         5A – 6B (B)                       8A – 7B (C)

9.30                 3A – 4B (A)                         3B – 4A  (B)                      7A – 8B (C)

10.00               1A – 2B  (A)                        2A – 1B (B)                    mecz  o 15-16 (C) 

10.30            m. o 9-10 (A)               m. o 11-12 (B)            m. o 13-14 (C)

11.00               m. o 3-4 (A)                          m. o 5-6  (B)                         m. o 7-8 (C)

11.30                                     mecz finałowy   o  Puchar Woli  1-2 (A)

                                     Zakończenie turnieju, wręczenie pucharów i nagród

 

 

(A), (B) – boiska w hali MOS-u  Wola

(C) – boisko w sali gimnastycznej III Liceum
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy