Aktualności

11.11.2007

Kolejne dwa zwycięstwa juniorek MOS Wola w rozgrywkach Mazowsza.

Juniorki MOS Wola wygrały dwa kolejne mecze po 3:0 w rozgrywkach Mazowsza pokonując na wyjeździe MKS MDK Warszawa i Ósemkę Siedlce.

  • Drużyna juniorek MOS Wola
    Drużyna juniorek MOS Wola

Kolejne dwa zwycięstwa bez straty seta zanotowały nasze juniorki.

W piątek w derbach stolicy dziewczęta MOS-u Wola rozprawiły się na wyjeździe z MKS MDK Warszawa 3:0 (25:13, 25:16, 25:7).
W meczu tym trener dał odpocząć zawodniczkom na codzień grającym w pierwszej szóstce AZSu AWFu Warszawa: Małgosi Lizińczyk  i  Asi  Stawickiej.
W zamian w zespole juniorek zadebiutowały dwie kadetki: Pietrzyńska Agnieszka i Cichocka Karolina. Mimo tremy pokazały się z dobrej strony. Przemeblowany zespół dobrze funkcjonował i zwycięstwo przyszło dość łatwo i szybko.

Troszkę mniej koncentracji było w niedzielnym meczu w Siedlcach. Pomimo niezagrożonego zwycięstwa 3:0 (25:17, 25:21, 25:13) trener miał dużo uwag do gry zespołu. Szczególnie denerwujące były błędy przy łatwych piłkach i brak wyciągania wniosków z gry przeciwniczek. W naszym zespole zagrały: Lizińczyk Małgosia (tylko w niedzielę), Stawicka Asia (tylko w niedzielę), Kunysz Ania, Przepiórka Ola, Fic Ania, Fiuk Kasia, Dudek Magda-libero, Słumińska Małgosia, Jankowska Agnieszka, Gniadzik Małgosia, Grabowska Gabrysia, Cichocka Karolina (tylko w piątek), Pietrzyńska Agnieszka (tylko w piątek).

dodał:wujek
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy