Aktualności

26.10.2007

Doświadczony siatkarz Piotr Szulc wspomoże młodzież BT Wózki MOS Wola w II lidze !

Do drużyny siatkarzy BT Wózki MOS Wola dołączył, znany z parkietów Polskiej Ligi Siatkówki, Piotr Szulc. Doświadczony gracz ma wspomóc młodziutki zespół BT Wózki w meczach II ligi. Jest to wielki hit transferowy w II lidze.

  • Piotr Szulc
    Piotr Szulc

Do drużyny siatkarzy BT Wózki MOS WOLA dołączył, znany z parkietów Polskiej Ligi Siatkówki, Piotr Szulc. Doświadczony gracz ma wspomóc młodziutki zespół BT Wózki MOS WOLA Warszawa w meczach II ligi. Jest to wielki hit transferowy w II lidze.

Po wakacyjnej przygodzie w Emiratach Arabskich w AL WASL Dubai znany siatkarz Piotr Szulc będzie już niebawem reprezentował barwy BT Wózki MOS Wola Warszawa w rozgrywkach II ligi.

Poprosiliśmy Piotra Szulca o krótką rozmowę.

Co skłoniło Cię do grania w BT Wózki MOS Wola Warszawa ?

-  Znajomość ze sponsorem panem Zbigniewem Śliwińskim , dyrektorem Firmy BT Polska oraz z trenerem Krzysztofem Felczakiem, z którym współpracowałem przez wiele lat w Polskiej Lidze Siatkówki , w Stolarce Wołomin i w AZS Politechnice Warszawskiej.
Drugoligowa drużyna  BT Wózki MOS Wola jest tworzona od początku, z bardzo młodych zawodników MOS Wola, którzy potrzebują wsparcia doświadczonego zawodnika.
W dalszej perspektywie prezes Śliwiński chciałby awansu drużyny do Polskiej Ligi Siatkówki, trzeba więc pomóc nie tylko na boisku, ale potrzebna jest także pomoc w organizacji zespołu, pracy klubowej itp.

Jakie cele postawiono przed drużyną ?

Podstawowym celem na ten sezon jest utrzymanie zespołu w II lidze, ale właściwie wszystko wyjdzie w rundzie zasadniczej i wtedy więcej będzie wiadomo na co nas stać. Mam nadzieję , że w II lidze zagramy tylko jeden sezon i nie dlatego, że z niej  spadniemy (śmiech). Nie są to słowa rzucane na wiatr , ponieważ myślimy o dalszych wzmocnieniach składu zespołu i to już wkrótce.

Jak czujesz się w tak młodym towarzystwie w nowym zespole , przecież w ogromnej większości to jeszcze juniorzy ?

W perspektywie długoterminowej wielu obecnych juniorów MOS Wola będzie na pewno trzonem budowanego zespołu, z myślą o  przyszłości. Bardzo podoba mi się kilku młodych, perspektywicznych zawodników,  o których już za kilka lat może być głośno w Polskiej Lidze Siatkówki, czego serdecznie tym chłopcom życzę. A współpraca układa się znakomicie, bo chłopcy bardzo dobrze pracują.

A my dziękujemy za rozmowę i życzymy dobrej formy na boisku , w barwach BT Wózki MOS Wola.
-dziękuję bardzo.

Oto krótka wizytówka Piotra Szulca:

ur. 19.11.1976 r., wzrost 191 cm, waga 95 kg, zasięg w bloku 313 cm, zasięg w ataku 341. Pozycja na boisku: przyjmujący.

Piotr Szulc jest wychowankiem Huraganu Wołomin, w którym grał do 1994 roku.
W sezonie 1994/95 w BBTS Włokniarz Bielsko Biała w ekstraklasie i w półfinale Pucharu Zdobywców Pucharów;
w latach 1996-1999 w Stolarce Wołomin Liga I B i ekstraklasa,
w sezonie 1999/2000 w Stali  Nysa;
w latach 2001 - 2003 w Skrze Bełchatów PLS
w latach 2003 - 2005 w AZS Politechnika Warszawska PLS
w okresie 15.10.2005 - 19.12.2005 Joker Piła
w okresie 19.12.2005 - 27.08.2007 JW Construction AZS Politechnika PLS
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy