Aktualności

09.10.2007

Juniorki MOS Wola wygrały turniej "Milandia CUP" 2007 w Ostrołęce

Drużyna juniorek MOS Wola wygrała turniej "Milandia CUP 2007" w Ostrołęce, pokonując zespoły Nike Ostrołęka, Jedynkę Łomża i UKS 5 Olsztyn, bez straty seta.

  • Juniorki MOS Wola
    Juniorki MOS Wola


W niedzielę 7.10.2007r. nasze juniorki uczestniczyły w Ostrołęce w Turnieju „Milandia Cup 2007”. Oprócz naszej drużyny w turnieju wzięły udział juniorki: Nike Ostrołęka, Jedynka Łomża, UKS 5 Olsztyn. Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów.


Nasze juniorki wygrały wszystkie spotkania w stosunku 2:0 i zwyciężyły w turnieju. Na początek sezonu cieszy poziom gry, jaki prezentują nasze dziewczęta zarówno indywidualnie jak i jako zespół.

W Ostrołęce pokazały się z bardzo dobrej strony: Lizińczyk Małgosia, Kunysz Ania, Stawicka Asia, Przepiórka Ola, Fiuk Kasia, Fic Ania, Dudek Magda, Słumińska Małgosia, Szczepankowska Asia, Jankowska Agnieszka, Krzemińska Weronika, Gniadzik Małgosia.

W turnieju nie mogły zagrać leczące obecnie kontuzje Grabowska Gabrysia i Klukowska Martyna, na których dobrą grę trener i zespół bardzo liczą w tym sezonie.

 

Końcowa tabela turnieju:

1. MOS Wola Warszawa
2. Jedynka Łomża
3. UKS 5 Olsztyn
4. NIKE Ostrołęka
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy