MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ O PUCHAR BURMISTRZA WOLI 2019 kat. Kadetek (2002 i mł.) i Młodziczek (2004 i mł.)
Zapraszamy w dniach 13-14.04.2019 r. do hali sportowej „Koło” przy ul. Obozowa 60, na warszawskiej Woli na siatkarskie wydarzenie w wydaniu żeńskiej siatkówki. dwie kategorie, 12 zespołów z całej Polski w tym 2 zagraniczne, 36 meczy i po jednym zwycięskim zespole w każdej z dwóch kategorii. Organizator - Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy „Wola” zaprasza na weekend z siatkówką.
Uczestnicy Turnieju:
Młodziczki
1. MOS Wola
2. Grodno – Białoruś
3. UKS Aleksandrów Łódzki
4. Kszo Ostrowiec Świętokrzyski
5. Stryj – Ukraina
6. LTS Legionovia Legionowo
Kadetki
1. MOS Wola I
2. Grodno - Białoruś
3. Stryj – Ukraina
4. KS Metro Warszawa
5. UKS Atena Warszawa
6. MOS Wola II
System rozgrywek
6 zespołów w danej kategorii; System grania: „Każdy z każdym” wg tabeli Bergera oraz gry o miejsca 1, 3, 5; gra: runda eliminacyjna - DWA SETY BEZ WZGLĘDU NA WYNIK zwycięstwo 2 punkty, remis 1 punkt, o kolejności decyduje stosunek punktów, w dalszej kolejności stosunek małych punktów; runda finałowa - DO DWÓCH WYGRANYCH SETÓW;
Organizator zapewnia piłki na rozgrzewkę.
Kolejność spotkań
SOBOTA 13/04/2019
|
|
SEKTOR 1 |
SEKTOR 2 |
SEKTOR 3 |
10.00 |
KADETKI |
MOS I – MOS II |
GRODNO - ATENA |
STRYJ - METRO |
11.15 |
MŁODZICZKI |
MOS - LTS |
GRODNO -STRYJ |
ALEKSANDRÓW - KSZO |
12.15 |
OFICJALNE OTWARCIE TURNIEJU |
|||
12.30 |
KADETKI |
MOS II - METRO |
ATENA - STRYJ |
MOS I - GRODNO |
13.30-14.00 |
KADETKI OBIAD |
|||
13.30 |
MŁODZICZKI |
LTS - KSZO |
STRYJ - ALEKSANDRÓW |
MOS - GRODNO |
14.30-15.00 |
MŁODZICZKI OBIAD |
|||
15:30 |
KADETKI |
GRODNO –MOS II |
SRYJ – MOS I |
METRO – ATENA |
16.30 |
MŁODZICZKI |
GRODNO - LTS |
ALEKSANDRÓW - MOS |
KSZO - STRYJ |
17.30 |
KADETKI |
MOS II - ATENA |
MOS I - METRO |
GRODNO - STRYJ |
18.30 |
MŁODZICZKI |
LTS - STRYJ |
MOS - KSZO |
GRODNO - ALEKSANDRÓW |
NIEDZIELA 14/04/2019
|
|
SEKTOR 1 |
SEKTOR 2 |
SEKTOR 3 |
9.30 |
MŁODZICZKA |
ALEKSANDRÓW - LTS |
KSZO - GRODNO |
STRYJ - MOS |
10.30 |
KADETKA |
STRYJ – MOS II |
METRO - GRODNO |
ATENA – MOS I |
11.30 |
MŁODZICZKA |
Finał (Młodziczka) |
Mecz o 3 miejsce (Młodziczka) |
Mecz o 5 miejsce (Młodziczka) |
12:30 |
KADETKA |
Finał (Kadetka) |
Mecz o 3 miejsce (Kadetka) |
Mecz o 5 miejsce (Kadetka) |
13:30 |
ZAKOŃCZENIE TURNIEJU |