Turniej półfinałowy Ligi Wojewódzkiej Młodzików rozpoczęty

W hali sportowej przy ul. Deotymy 25/33 rozpoczął się turniej półfinałowy mistrzostw Mazowsza. Młodzicy MOS Wola wygrali pewnie dwa mecze oraz przegrali jeden mecz po bardzo dobrej grze. Jutro nasi młodzicy od godz. 9:30 rozegrają dwa mecze i powalczą o awans do turnieju finałowego. Serdecznie zapraszamy do kibicowania.

Podopieczni trenera Drzewieckiego w pierwszym meczu turnieju wygrali pewnie z KPS Siedlce 2:0 (25:14, 25:20). Drugi mecz z KS Metro III nasi młodzicy rozpoczęli świetnie. Pewna gra w ataku pozwoliła uzyskać kilkupunktową przewagę w początkowej fazie seta, która doprowadzamy do końca. Ostatecznie wygrywamy 25:18. Do połowy drugiego seta nasi młodzicy kontrolują grę podobnie jak w pierwszej partii, niestety w końcówce kilka prostych błędów w przyjęciu zagrywki i to Metro wygrywa 25:22. Tie-break to wyrównana gra na bardzo wysokim poziomie, ostatecznie więcej zimnej krwi zachowali przeciwnicy wygrywając 15:12 i cały mecz 2:1. W trzecim meczu z Plasem Warszawa w naszym zespole było widać walkę i radość z gry, po dobrym meczu odnosimy pewne zwycięstwo 2:0 (25:22, 25:20).

Skład MOS Wola: Tomaszewski, Lizińczyk, Radowski, Chaciński, Kuliński, Wiśniewski, Gotowicki, Rok, Nowik, Sudoł, Gościmiński, Skrzydło, Kobyliński, Śmilowski