Wysoki poziom Mistrzostw Mazowsza Kadetek

Jesteśmy po drugim dniu zmagań siatkarskich Mistrzostw Mazowsza Kadetek.

Jesteśmy po drugim dniu zmagań siatkarskich Mistrzostw Mazowsza Kadetek. Od godziny 10.00 rywalizacja toczyła się pomiędzy KS Metro Warszawa i UKS Atena Warszawa. Mecz zaskakujący w przebiegu. Po 2 przegranych setach siatkarki Metra w trzecim secie odrodziły się i doprowadziły do remisu 2:2 w setach. W decydującym starciu wygrało doświadczenie i wiek.

W drugim meczu naprzeciw zespołu gospodarzy stanęły Legionowianki. Pomimo kłopotów na początku pierwszego seta podopieczne trenera Lizińczyka doprowadziły do remisu a następnie wygrały seta do 20. MOS Wola nie wykorzystał swojej szansy w drugim secie. Prowadzenie 4 punktowe przez większość drugiego seta skruszało do dwóch punktów przy stanie 20-18. Skuteczna gra LTS w końcówce seta doprowadziła do wyrównana 24-24. Niestety po prowadzeniu przez cały set przegrywamy na przewagę 24-26. Przy stanie w setach 1-1 dwie drużyny zaczęły rywalizację od początku. Mosowianki wypadły z rytmu w trzecim secie (3-10)(13-19)(14-23). Gonimy wynik , niestety przeciwniczki nie śpią i szybko zbliżały się do 25 pkt. Bardzo wyrównana gra w czwartym secie zakończyła się trzykrotnie wybronioną piłkę meczową. Niestety ulegamy i przegrywamy w bardzo ładnym stylu 25:27.

Jutro trzeci dzień finałów Mistrzostw Mazowsza. Czeka nas ponownie ogromna dawka siatkówki na bardzo wysokim poziomie na którą zapraszamy serdecznie do hali przy ul. Rogalińskiej.

Od godziny 10.00 o trzecie miejsce w turnieju MM kadetek staną naprzeciw siebie UMKS MOS Wola Warszawa - KS Metro Warszawa.

Po zakończonym spotkaniu o brąz MM rywalizować będą dwa zespoły o pierwsze miejsce LTS Legionovia Legionowo - UKS Atena Warszawa. Obydwa zespoły finałowe na swoim koncie mają po dwa zwycięstwa i wielki apetyt na złoto.

Atmosfera MM kadetek jest niezwykł, budują ją nie tylko świetnie przygotowane zespoły grające, ale i kibice . Aby poczuć tą atmosferę, należy tu być.

Zapraszamy!!! Wstęp bezpłatny.

UMKS MOS Wola Warszawa - LTS Legionovia Legionowo 1:3 (25:20, 24:26, 18:25, 25:27)

Skład zespołu UMKS MOS WOLA : Krupińska M., Wydmańska J., Mazurek K., Kaczmarczyk M., Kaczmarzyk E., Kosieradzka O., Baran K., Kabala J., Rozwadowska M., Kwiatkowska E., Lipka W., Wójciak J., Dygdoń Z.(L), Butryn M.(L)

Trener: Lizińczyk S.