Aktualności

12.02.2019

Mistrzowie Mazowsza ciągle w euforii.

Mija dwa dni od zdobycia pucharu Mistrzostwa Mazowsza kat. junior przez MOS Wola. Kilka słów podsumowania trenera Konrada Copa i MVP turnieju Michała Gawrzydek. Zapraszamy do lektury .

  • Juniorzy MOS Wola mistrzami Mazowsza 2019
    Juniorzy MOS Wola mistrzami Mazowsza 2019

Złote myśli trenera Copa po zdobyciu Mistrzostwa Mazowsza: ” .Po roku przerwy tytuł Mistrzów Mazowsza powrócił na Rogalińską. Cieszy nie tylko sam tytuł, ale przede wszystkim styl w jakim go zdobyliśmy. Na trzy mecze przegraliśmy tylko jednego seta. Potwierdziliśmy, że wygranie ligi nie było przypadkiem. Poprawiliśmy dwa elementy, których korektę postawiliśmy sobie za cel po rundzie zasadniczej. Zagraliśmy trzy równe mecze i z tego jestem najbardziej zadowolony. Mecz z Metrem po dwóch dniach okazał się finałowym spotkaniem. Podeszliśmy do niego bardzo dobrze nastawieni i od początku rzuciliśmy się przeciwnikowi do gardeł. Ani na chwilę nie daliśmy mu złapać oddechu. Tak się rozgrywa mecze finałowe. Nie popadamy w huraoptymizm, bo wiemy że najważniejsze przed nami. Dobrze przepracowaliśmy okres feryjny pracując dwa razy dziennie. Niestety nie dane nam było odpocząć, ale przyniosło to wymierne efekty w postaci naszej dobrej gry. Teraz do walki o tytuł wkraczają kadeci, którym bardzo kibicujemy a część naszego zespołu powalczy w play-offach 2 ligi w Olsztynie. Czekamy na wynik środowego losowania grupy ćwierćfinałowej. Na pewno ruszamy gdzieś w Polskę. Pytanie czy przejedziemy 200 czy 600km. Osobiście nie obraziłbym się, gdybyśmy pojechali do Kielc. Odwiedzilibyśmy wtedy naszych absolwentów występujących w Buskowiance (Rećko, Szymański, Jaskuła, Godlewski, Pacholczak i Kowalczyk) i trenera Mateusza Grabdę, który jest moim asystentem w kadrze U-16. 

Pierwsza refleksja Michała Gawrzydek po meczu: "..Cieszymy się, że w dobrym stylu zagraliśmy 3 mecze i wygraliśmy cały turniej. Teraz skupiamy się na ćwierćfinałach i dalszej pracy. Nagroda MVP w jakimś stopniu cieszy lecz jest tylko dodatkiem. Najważniejsze jest wygranie całego turnieju. "

MVP turnieju Michał Gawrzydek

Najlepszy zawodnik MOS Wola Ernest Kaciczak

Skład MOS Wola: Wachowicz, Bąk, Kaciczak, Gawrzydek, Pawlak, Ryszewski, Foltynowicz (libero) oraz Orlicz, Buczek, Antoński, Kulesza M., Kulesza K. (libero), Szlęzak, Rubin, Pisarski

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy