Aktualności

11.02.2019

Na stronie Polskiego Związku Piłki Siatkowej o sukcesie juniorów MOS Wola

Na stronie PZPS red. E.Andrejuk pisze o sukcesie zespołu juniorów trenera Konrada Copa w Mistrzostwach Mazowsza w artykule pt. " Juniorzy MOS Wola Warszawa po raz dziesiąty najlepsi na Mazowszu". Możemy poznać opinię trenera Krzysztofa Felczaka na temat mistrzostw w Radomiu. Zachęcamy do lektury.

  • Koniec meczu z KS Metro. Trzecie zwyciestwo i złoto dla MOS-u Wola!
    Koniec meczu z KS Metro. Trzecie zwyciestwo i złoto dla MOS-u Wola!
  • Kapitan drużyny Piotr Pawlak odbiera puchar dla MOS Wola z rąk prezesa MWZPS Witolda Romana
    Kapitan drużyny Piotr Pawlak odbiera puchar dla MOS Wola z rąk prezesa MWZPS Witolda Romana

Oto artykuł red. Eugeniusza Andrejuka na stronie PZPS:

Juniorzy MOS Wola Warszawa po raz dziesiąty najlepsi na Mazowszu

Juniorzy MOS-u Wola Warszawa zdobyli mistrzostwo Mazowsza. W Radomiu wygrali finałowy turniej. Jest to dziesiąty taki tytuł zespołu z Woli w tej kategorii wiekowej. Podopieczni trenera Konrada Copa wygrali wszystkie mecze.

Najpierw pokonali RCS Czarni Radom 3:0 (25:21, 25:23, 25:16), następnie MKS MDK Warszawa 3:1 (25:22, 25:18, 21:25, 25:19), a na koniec zwyciężyli broniące złotego medalu Matro Warszawa 3:0 (25:18, 25:18, 25:13).

- Cieszy zarówno wynik jak i gra drużyny – powiedział Krzysztof Felczak, koordynator Siatkarskich Ośrodków Szkolnych i wychowawca wielu siatkarskich pokoleń w klubie na Woli. – Finałowy turniej potwierdził naszą dominację na Mazowszu w sezonie zasadniczym. Poziom turnieju w Radomiu był wysoki. Gra naszego zespołu cieszy przed kolejnymi występami, a już za dwa tygodnie czeka nas gra w ćwierćfinale Pucharu Polski juniorów. Za sukces w Radomiu gratulacje należą się Konradowi Copowi i całemu sztabowi szkoleniowemu. Wolska drużyna prawie w całości oparta jest na zawodnikach z Siatkarskich Ośrodków Szkolnych.

Wszystkie cztery zespoły z finałów na Mazowszu zagrają w ćwierćfinałach mistrzostw Polski juniorów. – Pozycja mazowieckiej siatkówki w tej kategorii wiekowej jest bardzo wysoka i dlatego cztery zespoły będą mogły walczyć o medale na arenie krajowej – podkreślił Krzysztof Felczak i dodał, że trzech-czterech juniorów z MOS Wola decyduje o sile seniorskiego zespołu, który niebawem rozpocznie walkę w play offach II ligi.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy