Siatkarski horror na MM juniorek.

Przegrywamy w piątym secie z zespołem Legionovii. To drugi pięciosetowy mecz w wydaniu juniorek MOS WOLA.

Rozpoczynamy od prowadzenia 2:7. Legionowianki dochodzą nas na 10 pkt. Druga połowa pierwszego seta to lepsza gra rywalek , które ostatecznie wygrywają do 19 pierwszego seta. W drugim to my gonimy wynik do 12 pkt. Kolejne remisy świadczą tylko o bardzo wyrównanej grze, bo żaden z zespołów nie odpuszcza (16:16, 19:19). W końcówce zdobywamy kolejno 3 pkt, ale to jeszcze za mało by cieszyć się zwycięstwem w secie drugim. Końcówka dramatyczna, jest po 24. Błąd Mosowianek oraz skuteczne obicie naszego bloku pozwala się cieszyć ze zwycięstwa zespołowi LTS Legionovo.

Trzeci set to koncertowo grający zespół MOS WOLA. Stopniowo powiększając przewagę, podopieczne trenera Lizińczyka wygrywają trzecią partię pozostając dalej w grze. Czwartego seta Mosowianki wygrały gładko. O wygranej zdecydował niezwykle zacięty tie brak. Punkt w punkt od początku do 13 pkt, ale to rywalki tym razem miały więcej szczęścia. Przegrywamy 2-3 po bardzo dobrej grze dziewcząt z Woli. Dziękujemy za piekne emocje i grę.

LTS Legionovia Legionowo II - UMKS MOS WOLA Warszawa - 3-2 ( 25:19, 26:24, 13:25, 14:25, 15:13)