Wygrana juniorek MOS WOLA Warszawa w pierwszym spotkaniu Mistrzostw Mazowsza.

Sezon na emocje rozpoczęty. W pierwszym spotkaniu podopieczne trenera Lizińczyka pokonują swoje rywalki UKS Atena Warszawa 3-2.

Mistrzostwa Mazowsza to zapowiedź dobrego siatkarskiego widowiska w wydaniu żeńskim, która bywa nieprzewidywalna i często zaskakująca w rezultaty. Nasze Mosowianki , nie zawiodły nas i tym razem trzymając w napięciu brać kibicowską

Po pierwszym wyrównanym pierwszym secie wygranym na przewagę, dziewczyny z Woli zdecydowanie łatwiej poradziły sobie w secie drugim. Trzeci set ponownie łep w łep do samego końca, niestety końcówka należała do rywalek. Zeszło powietrze z naszych siatkarek i było widać to secie czwartym, którym po prostu nie szło. Tie break to ponownie wyrównana gra pełna remisów. Końcówka piątego seta należy do nas i to my cieszymy się pierwszym wygranym spotkaniem w ramach Mistrzostw Mazowsza juniorek.

Podopieczne trenera Lizińczyka grają ten sezon w podwójnej roli- reprezentują juniorki MOS WOLA a za chwilę grają finały MM kadetek. Jeżeli liczyć okazji do doskonalenia rzemiosła siatkarskiego to one w tym sezonie mają ich dużo. Niech więc kunszt siatkarski da swoje owoce.

Tymczasem przypominamy, jutro nasze juniorki grają z LTS II o 17.00.

UMKS MOS WOLA Warszawa – UKS Atena Warszawa 3:2 (26:24, 25:21, 24:26, 19:25, 15:10)