Kadeci II UMKS MOS WOLA ulegają zespołowi z Ursynowa 2-3

W pierwszym spotkaniu dwumeczu play- off UMKS MOS WOLA Warszawa - KS Metro Warszawa ulegamy po bardzo ładnych pięciu setach.

Wyrównane dwa pierwsze sety przegrywamy w końcówkach. Dodatkowo 8 autowych zagrywek w drugim secie nie pomaga w wygranej. W trzecim secie narzucamy rytm gry wygrywając do 15. W czwartym punkt za punkt od samego początku do 18 pkt. Końcówka tym razem należy do nas. Pokonujemy zespół Metra 25:21. O zwycięstwie decyduje tie break. Zmiana stron przy prowadzeniu rywali. Druga połowa piątego seta niestety nie po naszej myśli. Przegrywamy set piąty i całe spotkanie 2-3.

Jutro przy ul. Hirszfelda 11 SP 323 drugi pojedynek z dwumeczu. Wszystko sie może zdarzyć.

Skład zespołu MOS WOLA: Tomaszewski t., Popielski M., Srokosz M., Krajewski P., Bagiński B., Serdyk M., Bartczak K., Cholewiński J., Chodziński K., Wojciechowski W., Ziólkowski J., Jachowski S., Krysiński H.(L), Stankiewicz M.(L)

Trener Jackowicz M.

UMKS MOS WOLA Warszawa - KS Metro Warszawa 2-3 (23-25, 22-25, 25-15, 25-21, 9-15)