Aktualności

19.06.2007

Władze dzielnicy Warszawa Wola nagradzają medalistów mistrzostw Polski z MOS Wola

Burmistrz dzielnicy Warszawa Wola pan Marek Andruk i wiceburmistrz Wojciech Lesiuk przyjęli w Urzędzie Dzielnicowym medalistki i medalistów mistrzostw Polski z MOS Wola. Burmistrz wręczył wszystkim listy gratulacyjne oraz nagrody.

 • Burmistrz Woli p. M. Andruk i zastępca W.Lesiuk w rozmowie z gośćmi z MOS Wola
  Burmistrz Woli p. M. Andruk i zastępca W.Lesiuk w rozmowie z gośćmi z MOS Wola
 • Burmistrz Woli Marek Andruk (z prawej) i wiceburmistrz Wojciech Lesiuk
  Burmistrz Woli Marek Andruk (z prawej) i wiceburmistrz Wojciech Lesiuk
 • Drużyna nagrodzonych siatkarek MOS Wola
  Drużyna nagrodzonych siatkarek MOS Wola
 • Drużyna juniorów MOS Wola w czasie spotkania
  Drużyna juniorów MOS Wola w czasie spotkania
 • Nagrodę odbiera kapitan juniorek Gaba Grabowska
  Nagrodę odbiera kapitan juniorek Gaba Grabowska

Burmistrz dzielnicy Warszawa Wola pan Marek Andruk i wiceburmistrz odpowiedzialny za sport , pan Wojciech Lesiuk przyjęli w Urzędzie Dzielnicowym medalistki i medalistów mistrzostw Polski z MOS Wola. Burmistrz wręczył wszystkim listy gratulacyjne oraz nagrody.

Zebranych powitał w Sali Sesji Rady Urzędu Dzielnicy Wola burmistrz Marek Andruk. Pan burmistrz pogratulował medalowych osiągnięć zawodniczkom i zawodnikom MOS Wola w kończącym się sezonie. Żałował, że nie mógł być na finałach mistrzostw Polski, ale przypomniał , że oglądał nasze zespoły w akcji w czasie turniejów półfinałowych mistrzostw Polski, które rozgrywane były w hali MOS Wola przy ul. Rogalińskiej.
W miłych słowach pan burmistrz wypowiadał się o umiejętnościach siatkarskich naszych zespołów oraz podkreślił, że sam grywa w siatkówkę i w związku z tym jest w stanie docenić klasę siatkarek i siatkarzy MOS-u Wola.

Następnie zabrał głos dyrektor MOS Wola, pan Krzysztof Zimnicki, który podziękował władzom Dzielnicy Wola za wsparcie jakiego udzielają naszemu ośrodkowi.

Burmistrz Dzielnicy Wola Marek Andruk i  zastępca burmistrza Wojciech Lesiuk wręczyli wszystkim 32 zaproszonym gościom z MOS Wola listy gratulacyjne oraz  nagrody rzeczowe. Nagrody otrzymali siatkarki , siatkarze , ich trenerzy oraz działacze MOS Wola, związani z medalowymi drużynami.

W spotkaniu nie mogli uczestniczyć wszyscy medaliści, ponieważ sześć nagrodzonych osób uczestniczy w półfinałach mistrzostw Polski w siatkówce plażowej w Olsztynie i Iławie , dwóch siatkarzy gra aktualnie w reprezentacji Polski kadetów w meczach z Brazylią. W zastępstwie za nieobecnych w spotkaniu uczestniczyli rodzice nagrodzonych.

Następnie , w miłej atmosferze , burmistrzowie rozmawiali o treningach , o łączeniu nauki z uprawianiem sportu i o planach na przyszłość naszych siatkarek i siatkarzy.
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
 • Brak komentarzy