Aktualności

18.06.2007

Trzy pary MOS Wola wyjechały na juniorskie półfinały Mistrzostw Polski w plażówce.

Dwie pary dziewcząt i jedna chłopców z MOS Wola wyjechały na juniorskie półfinały Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej. Juniorki grają w Iławie, zaś juniorzy w Olsztynie.

  • Para A. Kunysz - M. Lizińczyk zajęła najlepsze miejsce w Mistrzostwach Mazowsza
    Para A. Kunysz - M. Lizińczyk zajęła najlepsze miejsce w Mistrzostwach Mazowsza

Dwie pary dziewcząt i jedna chłopców z MOS Wola wyjechały na juniorskie półfinały Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej. Juniorki grają w Iławie, zaś juniorzy w Olsztynie.

Juniorzy wystartowali już dzisiaj , dziewczęta rozpoczynają jutro.

Zawody chłopców odbywają się na Plaży Miejskiej w Olsztynie. MOS Wolę reprezentują Robert Iliński i Krzysztof Dziubański, który zastąpił Patryka Strzeżka , powołanego do kadry Polski w siatkówce halowej na mecze z Brazylią.

Nasza para w poniedziałkowych meczach wygrała trzy spotkania i jedno przegrała.

W pierwszym meczu Iliński - Dziubański wygrali 2:0 z parą z Białej Podlaskiej.
W drugim meczu nasz duet wpadł na ubiegłorocznych mistrzów Polski juniorów , parę AZS Olsztyn, Pietkiewicz - Jurczyszyn i gładko przegrał 0:2.
Po tej porażce nasza para musi już wszystko wygrywać, aby nie odpaść z rywalizacji. Dwa następne mecze Iliński - Dziubański wygrali 2:0 i 2:1, awansując do pierwszej szóstki turnieju. Jutro zagrają o awans do czwórki z kolejną parą AZS Olsztyn, a cztery najlepsze duety z tego półfinału awansują do turnieju finałowego Mistrzostw Polski Juniorów.
-------------------------------------------
Juniorki swój półfinał rozegrają we wtorek i w środę w Iławie na Plaży Miejskiej "Dzika Plaża" , od godz.10,00.
Do półfinału awansowały z Mazowsza dwie pary MOS Wola, Anna Kunysz - Małgorzata Lizińczyk oraz Magda Dudek - Aleksandra Przepiórka.
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy