Przegrana juniorek MOS z Legionovią

Juniorki MOS WOLA ulegają Legionovii na własnym parkiecie w trzech setach. Rywalki dzisiaj za mocne na nasze dziewczęta. UMKS MOS Wola Warszawa - LTS Legionovia Legionowo II 0-3

Nie miały dzisiaj juniorki pomysłu na dobrą grę naszych rywalek. Pomimo, że one robiły również dużo błędów zagrywki, przewyższały nas w ataku, bloku oraz obronie. Zespół z Rogalińskiej niewątpliwie pomógł w dość łatwej wygranej Legionowianek popełniając dużo błędów własnych. W pierwszym secie od 6 punktu przeciwniczki nie oddają prowadzenia. Mosowianki nawiązały rywalizację z przeciwniczkami w secie drugim. Niestety w końcówce seta decydowały rywali wygrywając z zespołem MOSu do 22. Trzeci set zdecydowanie należał do przeciwniczek.

Skład zespołu MOS WOLA: Kraszewska W., Marek N., Postek S., Chadała J., Szewczyk B., Gruszczyńska Z., Ludynia Z., Bochenek P. (L), Połosak W (L),