Podopieczni trenera Raby przegrywają mecz w Radomiu

Pomimo przegranej juniorzy Mos-u w wielu momentach pokazali bardzo dobrą siatkówkę, przegrywając sety w samych końcówkach.

W pierwszym secie kilka razy nasi zawodnicy wychodzili na prowadzenie, lecz w samej końcówce seta gospodarze popełniając mniej błędów własnych wygrywają do 23.

W drugim secie nie potrafimy wykorzystać wielu oddanych punktów z zagrywki przez przeciwnika. Mimo dużej ilości błędów Czarni odnoszą pewne zwycięstwo do 19.

Nasi juniorzy nie zrazili się porażką w dwóch poprzednich partiach, wrócili do dobrej zagrywki i wzmocnili atak co pozwoliło na bardzo dobrą grę. Niestety końcówkę ponownie lepiej zagrali gospodarze stawiając przysłowiową "kropkę na i" wygrywając do 20 i cały mecz 3:0.

Mazowiecka I Liga Juniorów: RCS Czarni Radom I - MOS Wola Warszawa II 3:0 (25:23, 25:19, 25:20)

W zespole UMKS MOS WOLA II WARSZAWA zagrali: Łychowski, Jędrzejczyk, Szaniawski, Czyżak, Antoński, Bagiński, Adamczyk, Kajzer (libero), Dąbrowski (libero).