Aktualności

15.06.2007

Zakończenie sezonu w sekcji dziewcząt MOS Wola

Rada Rodziców UMKS MOS Wola zorganizowała uroczyste zakończenie sezonu 2006-2007 w sekcji dziewcząt. Medalistki Mistrzostw Polski - juniorki MOS Wola otrzymały pamiątkowe pucharki ufundowane przez Radę Rodziców.

  • Juniorki MOS Wola - medalistki mistrzostw Polski na zakończeniu sezonu 2006-2007
    Juniorki MOS Wola - medalistki mistrzostw Polski na zakończeniu sezonu 2006-2007
  • Wspólne pamiątkowe zdjęcie w czasie uroczystości
    Wspólne pamiątkowe zdjęcie w czasie uroczystości

Rada Rodziców UMKS MOS Wola zorganizowała uroczyste zakończenie sezonu 2006-2007 w sekcji dziewcząt. Uroczystość odbyła się w Centrum Prasowym Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych przy ul. Bagatela 12.

Medalistki Mistrzostw Polski - juniorki MOS Wola otrzymały pamiątkowe pucharki ufundowane przez Radę Rodziców. Nagrody wręczył dyrektor MOS Wola i prezes klubu, Krzysztof Zimnicki.

Prezes gratulował wspaniałego sezonu dziewczętom i ich trenerom, Arturowi Wójcikowi i Stanisławowi Lizińczykowi. Pan Zimnicki podkreślił, że sekcja dziewcząt MOS Wola w ostatnich latach systematycznie poprawia wyniki. Juniorki i kadetki w ostatnich latach plasowały się w elicie najlepszych drużyn w Polsce , a w bieżącym sezonie sięgnęły po brązowe medale w mistrzostwach Polski juniorek w Łodzi. Nawiązły więc do świetnych, medalowych  tradycji żeńskiej sekcji klubu z ulicy Rogalińskiej.
Prezes życzył dziewczętom wielu kolejnych sukcesów.

Następnie odbyło się już mniej oficjalne spotkanie siatkarek i rodziców oraz trenerów, m.in. oglądano na wielkim ekranie najważniejsze fragmenty wybranych spotkań w Mistrzostwach Polski i film z dekoracji medalami.
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy