Aktualności

13.06.2007

Ekipa siatkarek i siatkarzy MOS Wola wyjedzie do Nadrenii-Westfalii

W terminie 6-14 lipca wyjedzie do Niemiec wspólna ekipa siatkarek i siatkarzy MOS Wola, na zaproszenie zaprzyjaźnionego klubu SC DJK Everswinkel, z którym nasz ośrodek systematycznie współpracuje od 1995 roku.

  • Jesień 2005 r. Drużyna juniorów i kadetów MOS Wola przed katedrą w Münster
    Jesień 2005 r. Drużyna juniorów i kadetów MOS Wola przed katedrą w Münster
  • Lato 2006. Grupa z Everswinkel przed Zamkiem Królewskim w Warszawie
    Lato 2006. Grupa z Everswinkel przed Zamkiem Królewskim w Warszawie

W terminie 6-14 lipca wyjedzie do Niemiec wspólna ekipa siatkarek i siatkarzy MOS Wola, na zaproszenie zaprzyjaźnionego klubu SC DJK Everswinkel, z którym MOS współpracuje od 1995 roku.

Wyjazd do Everswinkel  finansowany jest w ramach  trwającej od 15 lat polsko-niemieckiej wymiany młodzieży, pomiędzy Landem Nadrenia - Westfalia a miastem stołecznym Warszawa.

Bezpośrednio współpracują ze sobą młodzieżowe organizacje sportowe, Szkolny Zwiazek Sportowy Warszawy i Mazowsza oraz Sportjugend NW.

Młodzież z MOS Wola już wielokrotnie była w Everswinkel, a młodzież niemiecka w Polsce. W roku ubiegłym, w czasie wakacji gościliśmy przez kilka dni w Warszawie grupę z Everswinkel oraz byliśmy współnie na obozie w Stręgielku.

Obecnie do Nadrenii-Westfalii wyjedzie 16-osobowa ekipa MOS Wola , składająca się z 8 dziewcząt i 8 chłopców, którzy zasługują zdaniem trenerów na nagrodę, za postawę w kończącym się sezonie.

Rada trenerów MOS Wola ustaliła, że drużyna 8 dziewcząt składać się będzie z czterech tegorocznych młodziczek i czterech kadetek. Podobnie będzie wyglądać ekipa chłopców.
Trenerzy K. Czarnołęcki i St. Lizińczyk wytypują po cztery dziewczęta z grupy młodziczek i kadetek. Analogicznie trenerzy A. Wójcik i K. Gałecki wybierają 8 chłopców , czterech wyróżniających się młodzików i czterech kadetów.

Gospodarze niemieccy zapewne ,jak zawsze,  przygotują bardzo atrakcyjny program pobytu dla naszej ekipy.
Wkrótce podamy skład ekipy MOS Wola Warszawa.
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy