Aktualności

12.06.2007

Ostatnie w tym sezonie rozstrzygnięcia na Mazowszu.

W najbliższy weekend odbędą się zawody finałowe o Mistrzostwo Mazowsza w minisiatkówce. W finałach najmłodszych wystartuje siedem drużyn MOS Wola. W ten weekend odbędą się także Mistrzostwa Mazowsza w plażówce kadetek i kadetów. Podajemy plan zawodów.

  • Nasi najmłodsi wystartują w finałach Mazowsza
    Nasi najmłodsi wystartują w finałach Mazowsza
W najbliższy weekend odbędą się zawody finałowe o Mistrzostwo Mazowsza w minisiatkówce. W finałach najmłodszych wystartuje siedem drużyn MOS Wola.

W ten weekend odbędą się także Mistrzostwa Mazowsza w plażówce kadetek i kadetów.

Za stroną MWZPS podajemy plan zawodów finałowych w minisiatkówce oraz informacje na temat siatkówki plazowej kadetek i kadetów:

Finał minisiatkówki odbędzie się w dniu 16.06.2007 w sali przy
ul. Braci Załuskich 1 według następującego planu:


- dwójki dziewcząt i chłopców godzina 9.00
- trójki dziewcząt i chłopców godzina 11.00
- czwórki dziewcząt godzina 13.00
- czwórki chłopców godzina 15.30.

Dwójki rocznik 96 dziewczęta 

 Grupa niebieska

1 UKS Atena Warszawa
2 UKS Plas I Warszawa
3 UKS Jedynka Kozienice I
4 Legionovia I
 
 Grupa żółta
 
5 UKS 33 Radom
6 Olimp Tłuszcz I
7 Victoria Lubowidz I
8 Jedynka Kozienice II
 
I runda 1-4, 2-3, 5-6
II runda 1-3, 2-4, 7-8
III runda 3-4, 5-7, 6-8
IV runda 1-2, 5-8, 6-7

V runda  półfinał
 I m gr N  - II m gr Ż
 II m gr N - I m gr Ż

VI runda Finał

 o 3 miejsce przegrani
 o 1 miejsce zwycięzcy

 Rezerwa:
 Sparta Grodzisk
 UKS Atena II Warszawa

Dwójki rocznik 96 chłopcy 

 Grupa zielona

1 Iskra Volley Zielona I
2 KS Metro I Warszawa
3 Junior Stolarka II Wołomin
4 MOS II Wola Warszawa
 
 Grupa czerwona
 
5 Junior Stolarka I Wołomin
6 MOS I Wola Warszawa
7 MOS III Wola Warszawa
8 Start Lipowiec Kościelny
 
I runda 1-4, 2-3, 5-6
II runda 1-3, 2-4, 7-8
III runda 3-4, 5-7, 6-8
IV runda 1-2, 5-8, 6-7

V runda  półfinał
 I m gr Z  - II m gr C
 II m gr Z - I m gr C

VI runda Finał
 
 o 3 miejsce przegrani
 o 1 miejsce zwycięzcy

 Rezerwa
 Olimp I Tłuszcz
 Wilga I Garwolin

Trójki rocznik 95 dziewczęta 

 Grupa niebieska

1 MOS I Wola Warszawa
2 MOS II Pruszków
3 UKS Atena II Warszawa
4 UKS Plas I Warszawa
 
 Grupa żółta
 
5 UKS Atena I Warszawa
6 MOS I Pruszków
7 UKS Plas II Warszawa
8 Olimp I Tłuszcz
 
I runda 1-4, 2-3, 5-6
II runda 1-3, 2-4, 7-8
III runda 3-4, 5-7, 6-8
IV runda 1-2, 5-8, 6-7

VI runda  półfinał
 I m gr N  - II m gr Ż
 II m gr N - I m gr Ż

VII runda Finał
 
 o 3 miejsce przegrani
 o 1 miejsce zwycięzcy
 
 Rezerwa
 Victoria Lubowidz
 Czarni Nike Węgrów
 Polonez Wyszków

Trójki rocznik 95 chłopcy 

 Grupa zielona
 
1 Metro I Warszawa
2 Polonez I Wyszków
3 MOS Wola I Warszawa
4 Wilga II Garwolin
 
 Grupa czerwona
 
5 UKS Plas I Warszawa
6 Wilga I Garwolin
7 Olimp I Tłuszcz
8 Junior Stolarka I Wołomin
9 Wrzos II Międzyborów
 
I runda 1-4, 5-6, 7-8
II runda 2-3, 5-9, 6-7
III runda 1-3, 8-9, 5-7
IV runda 2-4, 6-8, 7-9
V runda 1-2, 5-8, 6-9, 3-4
 
VI runda  półfinał
 I m gr Z  - II m gr C
 II m gr Z - I m gr C

VII runda Finał

 o 3 miejsce przegrani
 o 1 miejsce zwycięzcy

Czwórki rocznik 94 dziewczęta 

 Grupa niebieska

1 MOS I Wola Warszawa
2 UKS Plas I Warszawa
3 Legionovia I
4 UKS Atena I Warszawa
 
 Grupa żółta
 
5 Olimp I Tłuszcz
6 UKS 33 Radom
7 Wilga II Garwolin
8 Olimp II Mińsk Mazowiecki
9 UKS Plas II Warszawa
 
I runda 1-4, 5-6, 7-8
II runda 2-3, 5-9, 6-7
III runda 1-3, 8-9, 5-7
IV runda 2-4, 6-8, 7-9
V runda 1-2, 5-8, 6-9  
VI runda 3-4
 
VII runda  półfinał
 I m gr N  - II m gr Ż
 II m gr N - I m gr Ż
 
VIII runda Finał

 o 3 miejsce przegrani
 o 1 miejsce zwycięzcy
 
 Rezerwa
 UKS Jedynka Kozienice I
 UKS Jedynka II Kozienice
 Wilga I Garwolin

Czwórki rocznik 94 chłopcy 

 Grupa zielona
 
1 Metro I Warszawa
2 Junior Stolarka I Wołomin
3 Iskra Volley Zielona
4 Metro III Warszawa

 Grupa żółta
 
5 MOS I Wola Warszawa
6 UKS Plas I Warszawa
7 KS Metro II Warszawa
8 Olimp I Tłuszcz
 
I runda 1-4, 2-3, 5-6
II runda 1-3, 2-4, 7-8
III runda 3-4, 5-7, 6-8
IV runda 1-2, 5-8, 6-7

V runda  półfinał
 I m gr Z  - II m gr C
 II m gr Z - I m gr C

VI runda Finał

 o 3 miejsce przegrani
 o 1 miejsce zwycięzcy

 Rezerwa
 UKS 33 II Radom
 Junior Stolarka II Wołomin

---------------------------------------------------------

SIATKÓWKA PLAŻOWA

W najbliższy weekend na Moczydle Mistrzostwa Mazowsza w siatkówce plażowej rozegrają kadetki i kadeci

 16.06.2007r. godz. 10.00 Kadetki
 17.06.2007r. godz. 10.00 Kadeci

Miejsce zawodów ; Baseny Moczydło W-wa ul. Górczewska

Zasady uczestnictwa w zawodach ;
1. W zawodach mogą brać udział zawodniczki/zawodnicy ;
- młodziczki / młodzicy urodzeni w 1992 r. i młodsi
- kadetki / kadeci urodzeni w 1990 r. i młodsi
- juniorki / juniorzy urodzeni w 1988 r. i młodsi
2. Warunkiem dopuszczenia do zawodów jest posiadanie licencji siatkówki plażowej / koszt licencji wynosi 5,- zł / , aktualnych badań lekarskich oraz innego dokumentu tożsamości.
3. Opłata startowa od zespołu wynosi 30,- zł
4. Drużyna składa się z 2 – osobowego zespołu z tego samego klubu /na podstawie kart zawodniczych lub zgłoszenia klubowego/.
5. Do półfinałów kwalifikują się w kategorii Kadetek i Kadetów 3 najlepsze zespoły , a w kategorii Juniorek i Juniorów 4 najlepsze zespoły.


Przewodniczący WGiD MWZPS Witold Charmo

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy