Środa w MOS WOLA z ogólnym wynikiem 9-0

Do puli wygranych spotkań dorzucili swoje 3 pkt również juniorzy MOS WOLA. Gościliśmy na Rogalińskiej dzisiaj drugi zespól Metra. UMKS MOS Wola Warszawa - KS Metro Warszawa II 3:0 (25:19, 28:26, 25:10)

Niespodziewane twarde warunki gry dyktowali na początku pierwszego seta nasi dzisiejsi rywale. MOS WOLA wyszedł nieskoncentrowany na parkiet, błędy własne, liczne nieporozumienia i byliśmy dodatkowo świadkiem nerwówki po stronie graczy z Rogalińskiej. Od remisu 6:6 szybko zrobiło się 7:10. Nie pomógł czas dla zespołu MOS, bo ciągle goniliśmy wynik (11:15). Silna zagrywka Metra wymuszała błędy odbioru po naszej stronie. Wynik się zmienia po zastosowaniu zmian w zespole. I wejściu do akcji między innymi Rubin B , który skutecznie atakuje i zmniejsza przewagę punktową Metra ( 12:15) a następnie doprowadza do remisu (16:16). Do końca seta punktują : Kaciczak E. oraz Szlęzak P. , który kończy seta pierwszego ( 25:19)

W drugim secie to my dyktujemy styl gry. Punktują : Rubin B. 3pkt, Ryszewski M. 2 pkt, Kaciczak E. 2pkt, Pawlak P. 3 pkt, Szlęzak P. 2 pkt, Gawrzydek M. 2 pkt oraz zdobywamy 4 pkt blokiem.

W trzecim secie najwięcej punktuje Rubin B., Kulesza M. oraz Pawlak P. Zdobywamy również 4 pkt blokiem.

Przed juniorami MOS WOLA 18 grudnia starcie z pierwszym zespołem Metra. Zapowiada się ciekawy pojedynek. Pomimo gorącego okresu przygotowań przedświątecznych, zapraszamy do kibicowania.

Skład zespołu juniorów MOS WOLA: Bąk Sz., Sucharski G., Kaciczak E., Gawrzydek M., Pawlak P., Rubin B., Ryszewski M., Orlicz J., Wachowicz W., Szlęzak P., Kulesza M., Milczarski A.(L), Kulesza K.(L), trener : Cop K., Goździkiewicz K.