Wygrana pierwszego zespołu juniorów MOS Wola w wyjazdowym meczu z MKS MDK

Drużyna juniorów MOS Wola trenera Konrada Copa wygrała 3:1, po przeciętnej grze, wyjazdowy mecz z MKS MDK w I lidze Mazowsza. W pierwszym secie nasz zespół prowadził bardzo wysoko, by przegrać seta. Potem przewaga naszej drużyny była coraz większa i juniorzy pozostają niepokonaną drużyną w I lidze mazowieckiej.

MKS MDK - MOS WOLA 1:3 (25:20)(22:25)(17:25)(12:25)

Wachowicz, Gawrzydek, Pawlak, Bąk, Kaciczak, Ryszewski, Milczarski (libero) oraz: Sucharski, Rubin, Orlicz, Kulesza

Trener Konrad Cop tak skomentował mecz z MKS MDK:

- Wygrywamy mecz na hali, gdzie od dwóch lat nie udało mi się zwyciężyć, po raz kolejny dopisujemy 3 punkty do ligowej tabeli. Wreszcie po serii jedenastu spotkań wygranych po 3-0, straciliśmy seta. Może to i dobrze, bo staliśmy się "więźniem passy". W głowie mieliśmy bicie rekordów i wkradło się w nasze szeregi bardzo zgubne samozadowolenie. Naszym treningom i meczom musi towarzyszyć koncentracja i pełne skupienie, bo tylko taka postawa przyniesie efekty. Ostatnio było z tym różnie...