Przegrany mecz kadetów MOS Wola III na własnym parkiecie

W meczu mazowieckiej II ligi kadetów, podopieczni trenera Urbańskiego przegrali 0:3 z liderem tabeli KS Metro Warszawa II

Pierwszą partię spotkania lepiej zaczął zespół gości, który wypracował sobie kilku punktową przewagę 10:6 spokojnie doprowadzając przewagę do końca seta, wygrywając do 16.

Kolejny set był bardziej wyrównany. Żadnej z drużyn nie udało się wypracować przez znaczą część partii bezpiecznej przewagi punktowej. Losy tej partii rozstrzygnęły się w końcówce. Ponownie więcej spokoju zachowali goście, którzy wygrali 25:22.

Podopieczni trenera Urbańskiego nie mieli zamiaru się poddać. W kolejnej części meczu wyszli na prowadzenie 10:8. Jednak w dalszej części, zawodnicy z Metra nie zwalniali ręki na zagrywce, co powodowało bardzo duże problemy w przyjęciu po naszej stronie. Goście do końca utrzymali równy rytm gry i pewnie wygrali ostatnią część meczu 25:22.

MOS Wola Warszawa III - KS Metro Warszawa II 0:3 (16:25, 22:25, 22:25)