Problemy naszych kadetów MOS Wola II tylko w jednym secie z Siedlcami

Siatkarze MOS Wola pokonali przed własną publicznością 3:1 (25:13, 23:25, 25:18, 25:16) KPS Siedlce

Można powiedzieć, że zespół trenera Jackowicza odniósł w sobotę planowe zwycięstwo. Początek spotkania to pewna i dobra gra naszego zespołu. Kontrolujemy przebieg seta i odnosimy zwycięstwo do 13.

W drugim secie toczyła się wyrównana gra. Znacznie pogorszyło się przyjęcie po naszej stronie, co odbiło się na skuteczności w ataku gospodarzy. W dalszej części seta akcje były coraz dłuższe, stopniowo wiatru w żagle zaczęli nabierać siatkarze z Siedlec. Niestety w końcówce dwie dobre zagrywki przeciwnika i przegrywamy do 23.

Trzeci i czwarty set to powtórka z pierwszego seta. Od początku uzyskujemy spokojną przewagę, którą doprowadzamy do końca partii. Wygrywamy odpowiednio do 18 i 16.

Skład MOS Wola: Ziółkowski J., Bartczak K., Krysiński M., Srokosz M., Krajewski P., Bagiński B., Jędrych M., Popielski M., Cholewiński J., Stankiewicz M. (libero)