Juniorzy MOS Wola II po walce wygrywają z Plasem Warszawa

W meczu pierwszej ligi juniorów MOS Wola II pokonał po dramatycznym meczu 3:2 UKS Plas Warszawa.

Pierwszy set całkowicie należał do przeciwników. Zawodnicy z Plasu bardzo dobrze zagrywali przez co nasi zawodnicy mieli ogromne kłopoty z przyjęciem zagrywki i tym samym wyprowadzeniem ataku. Lepsza gra po naszej stronie w końcówce seta, jednak to było za późno. Przegrywamy partię 26:28 po dwóch błędach w ataku po naszej stronie.

W drugim secie role się odwróciły i to gospodarze od samego początku kontrolowali przebieg seta. W końcówce z bardzo dobrej strony pokazał się Czyżak zdobywając bardzo ważne punkty na zagrywce. Wygrywamy partię do 23.

Trzeci set podobny do pierwszej partii. Od początku na prowadzeniu Plas. Przez większość seta przeciwnicy kontrolują przebieg spotkania i wygywają do 23.

Gdy wydawało się, że czwarta partia będzie ostatnią w tym meczu (4:8) i to Plas wygra za trzy punkty ten pojedynek, gospodarze zaczęli lepiej grać, doprowadzając do remisu po 12. Od tego momentu to nasi juniorzy zaczęli kontrolować grę, wygrywając do 23.

W ostatniej części spotkania lepsi byli już nasi juniorzy, którzy poszli za ciosem i wytrzymali do samego końca odnosząc zwycięstwo do 11 i cały mecz 3:2

UMKS MOS Wola Warszawa II - UKS Plas Warszawa 3:2 (26:28, 25:23, 23:25, 25:23, 15:11)