Mecz o różnym obliczach.

W dniu wczorajszym tj. 6.12.2018 Juniorki MOS WOLA wygrywają na wyjeździe z NIKE WĘGRÓW. NIKE Węgrów - UMKS MOS Wola Warszawa 2:3 (25:16, 19:25, 21:25, 25:23, 5:15)

Pierwszy set zespół trenera Patriaka zagrał słabo w każdym elemencie. Dopiero w 2 drugim i trzecim secie juniorki MOS WOLA poprawiły zagrywkę i wygrały. Dziewczęta prowadziły 2-1, niestety w 4 secie znowu siadło przyjęcie i juniorki z Rogalińskiej przegrywały (2-14)( 9-18). Od tego momentu transformacja w drużynie i pojawił się wynik 23-24. Zabrakło w końcówce czwartego seta szczęścia i przegrywamy do 23. Piąty set był najlepszym w wykonaniu podopiecznych trenera Patriaka . Wygrywamy do 5 i cały mecz 3-2 . W całym spotkaniu wyróżniała się Julia Chadała.