Łatwa wgrana kadetek MOS WOLA z NIKE Węgrów

Trzy punkty dopisują sobie kadetki trenera Lizińczyka do ogólnej klasyfikacji ligi mazowieckiej po wygranym spotkaniu z NIKE Węgrów. UMKS MOS Wola Warszawa - NIKE Węgrów 3-0 ( 25:16, 25:19, 25:12)

Rywalizacja na parkiecie własnym w ramach ligi mazowieckiej z NIKE Węgrów a potem trening właściwy. Rywalki nie postawiły wysokiej poprzeczki toteż trener Lizińczyk rotował składem podczas trzysetowego spotkania. W każdym z setów nasze kadetki wypracowywały przewagę i bez podniesionego poziomu adrenaliny kończyły sety. Dodatkowo nasze przeciwniczki popełniały dużo błędów własnych, co również budowało wynik dla naszego zespołu. W pierwszym secie najwięcej punktowały: Kosieradzka O., w drugim secie prym w ataku wiodła Rozwadowska M.. W trzecim secie, do dwóch wymienionych wcześniej dołączyły Kaczmarzyk E.która uprzykrzała przeciwniczkom grę swoją zagrywką oraz Kabala J..

Skład zespołu MOS WOLA: Krupińska M., Dygdoń Z., Bąk P., Mazurek K., Kaczmarczyk M., Kaczmarzyk E., Kosieradzka O., Baran K.Kabala J., Rozwadowska M., Butryn M., Kwiatkowska E., Lipka W., Wójciak J..

Trener: Lizińczyk Stanisław