Przełamana zła passa drugiego zespołu juniorów MOS WOLA.

Gratulacje dla zespołu trenera Raby. Brawa, brawa, brawa. Pokazali kawał dobrej siatkówki na parkiecie przy Rogalińskiej UMKS MOS Wola Warszawa II - MKS MDK Warszawa II 3:0 (25:22, 25:22, 25:21)

Przekładaniec siatkarski w sobotni maraton przy Rogalińskiej. Po wygranej pierwszego zespołu kadeta, przegranej trzeciego kadeta, juniorzy wygrywają z zespołem MDK.

Prowadzimy od początku pierwszego seta a Szaniawski i Czyżak oraz Antoński kończą piłki, które z pietyzmem rozgrywamy po dobrym odbiorze. Mur Adamczyk – Bagiński dodatkowo potwierdza nową jakość zespołu juniorów. Zespół MDKu ma problemy z odrzucającą zagrywką Szaniawskiego, i tak pojawia się wynik na tablicy 19-14 . Po czasie dla zespołu MDKu , rywale odrabiają dwa punkty, ale Łychowski swoim atakiem kładzie przeciwników na parkiet. 20-16 . Tracimy w końcówce 5 pkt pod rząd doprowadzając do stanu 22-20. I ponownie Czyżak oraz Szaniawski punktują . Ostatni punkt zdobywamy dzięki błędowi własnemu MDKu.

W drugim secie juniorzy MOS WOLA grają w dalszym ciągu skutecznie. Popełniamy mało błędów własnych, rozgrywamy i atakujemy skutecznie. Na nasz wynik dodatkowo pracuje zespół MDKu, który regularnie kieruje piłki w auty. Ponownie wygrywamy seta do 22.

Więcej remisowych wyników widniało w trzecim secie, zwłaszcza do 11 pkt. Do naszego zespołu wkradały się pierwsze odznaki zmęczenia i pozwalamy przeciwnikom na większą skuteczność. W końcówce 2 pkt zdobywa po swojej zagrywce (24-22). Wszyscy stali z miejsc na trybunach , gdy na zagrywkę wchodził Antoński. Błąd po stronie MDKu kończy spotkanie 3-0 dla MOS WOLA.

W zespole grało dzisiaj wszystko. Z nadzieją już czekamy na następny mecz , by potwierdzić nową jakość zespołu.

Trener Raba zażartował na koniec spotkania: „ nowe stroje , nowa jakość gry...dlaczego tak późno?” Widać i czuć dobrą atmosferę zespołui można śmiało stwierdzić : mają dynamit w nogach i rękach.

Skład zespołu juniorów: Łychowski A., Jędrzejczyk K., Szaniawski M., Brysiak M., Czyżak M., Antoński A., Bagiński G., Kielak M., Adamczyk S., Kajzer M.(L)

Trener: Raba M., Goździkiewicz K.