Aktualności

15.05.2007

Siedem zespołów MOS Wola awansowało do finałów Mazowsza w minisiatkówce

Mazowiecko-Warszawski Związek Piłki Siatkowej podsumował dwa turnieje kwalifikacyjne i wyłonił finalistów mistrzostw Mazowsza w minisiatkówce. Siedem drużyn MOS Wola awansowało do finałów, które odbedą się w terminie 16 - 17 czerwca br.

  • Dwa zespoły dziewcząt i pięć chłopców z MOS Wola zagra w finałach Mazowsza
    Dwa zespoły dziewcząt i pięć chłopców z MOS Wola zagra w finałach Mazowsza
  • Chłopcy z rocznika 1996 - do finałów weszły trzy zespoły tego rocznika
    Chłopcy z rocznika 1996 - do finałów weszły trzy zespoły tego rocznika


Mazowiecko-Warszawski Związek Piłki Siatkowej podsumował dwa turnieje kwalifikacyjne i wyłonił finalistów mistrzostw Mazowsza w minisiatkówce. Siedem drużyn MOS Wola awansowało do finałów, które odbedą się w terminie 16 - 17 czerwca br.
Do finałów awansowały dwa zespoły dziewcząt i pięć zespołów chłopców. Dziewczęta wprowadziły mniej drużyn, ale za to na pierwszych miejscach. Gratulacje dla naszych finalistów i ich trenerów.

Oto wyniki dwóch turniejów kwalifikacyjnych i zestawienie finalistów , za stroną Mazowiecko-Warszawskiego Związku Piłki Siatkowej ( www.mwzpos.pl) :


DWÓJKI DZIEWCZĄT

 

 

KLUB

I TURNIEJ

II TURNIEJ

SUMA

1

UKS ATENA I WARSZAWA

20

20

40

2

UKS JEDYNKA KOZIENICE I

17

7

24

3

VIKTORIA LUBOWIDZ I

15

8

23

4

OLIMP TŁUSZCZ I

14

13

27

5

PLAS I WARSZAWA

13

14

27

6

ATENA II WARSZAWA

12

1

13

7

UKS 33 RADOM

11

17

28

8

UKS PLAS III WARSZAWA

10

1

11

9

JEDYNKA KOZIENICE II

8

12

20

10

LTS LEGIONOVIA II

7

4

11

11

PUŁASKI III WARSZAWA

6

5

11

12

LEGIONOVIA III

5

1

6

13

SPARTA GRODZISK

4

11

15

14

VIKTORIA II LUBOWIDZ

3

1

4

15

MOS PRUSZKÓW

2

0

2

16

GTS WILGA II GARWOLIN

1

10

11

17

LEGIONOVIA I

1

15

16

18

WILGA GARWOLIN III

1

6

7

19

PUŁASKI III WARSZAWA

1

3

4

20

OLIMP II TŁUSZCZ

1

2

3

 

Drużyny, które zakwalifikowały się do turnieju finałowego:

  1. UKS ATENA I
  2. UKS 33 RADOM
  3. OLIMP TŁUSZCZ I
  4. PLAS I WARSZAWA
  5. UKS JEDYNKA KOZIENICE I
  6. VIKTORIA LUBOWIDZ I
  7. JEDYNKA KOZIENICE II
  8. LEGIONOVIA I

 

TRÓJKI DZIEWCZĄT

 

 

KLUB

I TURNIEJ

II TURNIEJ

SUMA

1

UMKS MOS WOLA I WARSZAWA

20

20

40

2

MOS PRUSZKÓW I

17

13

30

3

UKS OLIMP I TŁUSZCZ

15

11

26

4

MOS PRUSZKÓW II

14

15

29

5

UKS ATENA I WARSZAWA

13

17

30

6

SPR CZARNI NIKE WĘGRÓW

12

0

12

7

UKS PLAS II WARSZAWA

11

12

23

8

UKS PLAS I WARSZAWA

10

7

17

9

UKS VIKTORIA LUBOWIDZ

8

8

16

10

LTS LEGIONOVIA II LEGIONOWO

7

1

8

11

UKS POLONEZ II WYSZKÓW

6

6

12

12

UKS POLONEZ III WYSZKÓW

5

3

8

13

UKS ATENA II WARSZAWA

4

14

18

14

UKS POLONEZ I WYSZKÓW

3

4

7

15

UMKS MOS WOLA II WARSZAWA

2

1

3

16

UKS ATENA III WRASZAWA

1

1

2

 

Drużyny, które zakwalifikowały się do turnieju finałowego:

  1. MOS I WOLA WARSZAWA
  2. UKS ATENA I WARSZAWA
  3. MOS I PRUSZKÓW
  4. MOS II PRUSZKÓW
  5. OLIMP I TŁUSZCZ
  6. UKS PLAS II WARSZAWA
  7. UKS ATENA II WRASZAWA
  8. UKS I PLAS WARSZAWA

 

CZWÓRKI DZIEWCZĄT

 

 

KLUB

I TURNIEJ

II TURNIEJ

SUMA

1

UKS OLIMP I TŁUSZCZ

20

15

35

2

UMKS MOS I WOLA WARSZAWA

17

20

37

3

UKS PLAS I WARSZAWA

15

11

26

4

LEGIONOVIA I

14

12

26

5

UKS 33 RADOM

13

17

30

6

UKS OLIMP II MIŃSK MAZ.

12

5

17

7

UKS JEDYNKA I KOZIENICE

11

0

11

8

UKS JEDYNKA II KOZIENICE

10

0

10

9

WILGA II GARWOLIN

8

14

22

10

UKS POLONEZ I WYSZKÓW

7

1

8

11

UKS PLAS II WARSZAWA

6

10

16

12

LEGIONOVIA II

5

1

6

13

WILGA I GARWOLIN

4

6

10

14

UKS ATENA I WARSZAWA

3

13

16

15

UKS 33 RADOM

2

1

3

16

OLIMP MIŃSK I WARSZAWA

1

5

6

17

ISKRA ZIELONA

1

8

9

18

ATENA II WARSZAWA

1

7

8

19

OLIMP II TŁUSZCZ

1

4

5

20

MOS WOLA II WARSZAWA

1

2

3

 

Drużyny, które zakwalifikowały się do turnieju finałowego:

  1. UMKS MOS I WOLA
  2. UKS OLIMP I TŁUSZCZ
  3. UKS 33 RADOM
  4. UKS PLAS I WARSZAWA
  5. LEGIONOVIA I
  6. WILGA II GARWOLIN
  7. UKS OLIMP II MIŃSK MAZ.
  8. UKS PLAS II WARSZAWA

 

DWÓJKI CHŁOPCÓW

 

 

KLUB

I TURNIEJ

II TURNIEJ

SUMA

1

ISKRA VOLLEY I ZIELONA

20

20

40

2

JUNIOR STOLARKA I WOŁOMIN

17

14

31

3

UMKS MOS I WOLA

15

15

30

4

START LIPOWIEC KOŚCIELNY

14

12

26

5

KS METRO I WARSZAWA

13

17

30

6

UKS OLIMP I TŁUSZCZ

12

2

14

7

MOS WOLA III WARSZAWA

11

13

24

8

WILGA I GARWOLIN

10

1

11

9

JUNIOR STOLARKA II WOŁOMIN

8

11

19

10

MOS WOLA II WARSZAWA

7

10

17

11

ISKRA VOLLEY II ZIELONA

6

3

9

12

SPARTA GRODZISK MAZ.

5

0

5

13

PLAS I WARSZAWA

4

1

5

14

POLONEZ I WYSZKÓW

3

1

4

15

METRO II WARSZAWA

2

6

8

16

POLONEZ II WYSZKÓW

1

1

2

17

PLAS II WARSZAWA

1

8

9

18

JUNIOR III WOŁOMIN

1

7

8

19

POLONEZ III WYSZKÓW

1

5

6

20

PLAS III WARSZAWA

1

4

5

 

Drużyny, które zakwalifikowały się do turnieju finałowego:

  1. ISKRA VOLLEY I ZIELONA
  2. JUNIOR STOLARKA I WOŁOMIN
  3. UMKS MOS I WOLA WARSZAWA
  4. KS METRO I WARSZAWA
  5. START LIPOWIEC KOŚCIELNY
  6. MOS WOLA III WARSZAWA
  7. JUNIOR STOLARKA II WOŁOMIN
  8. MOS WOLA II WARSZAWA

 

TRÓJKI CHŁOPCÓW

 

 

KLUB

I TURNIEJ

II TURNIEJ

SUMA

1

KS METRO I WARSZAWA

20

20

40

2

 JUNIOR-STOLARKA I WOŁOMIN

17

1

18

3

GTS WILGA I GARWOLIN

15

13

28

4

UMKS MOS WOLA I WARSZAWA

14

7

21

5

UKS PLAS I WARSZAWA

13

17

30

6

UKS OLIMP I TŁUSZCZ

12

8

20

7

UKS POLONEZ I WYSZKÓW

11

11

22

8

 JUNIOR-STOLARKA II WOŁOMIN

10

6

16

9

KS METRO II WARSZAWA

8

5

13

10

UKS POLONEZ II WYSZKÓW

7

3

10

11

UMKS MOS WOLA II WARSZAWA

6

4

10

12

LKS WRZOS II MIĘDZYBORÓW

5

14

19

13

LKS WRZOS I MIĘDZYBORÓW

4

12

16

14

GTS WILGA II GARWOLIN

3

15

18

15

KS METRO III WARSZAWA

2

1

3

16

 JUNIOR-STOLARKA III WOŁOMIN

1

1

2

 

Drużyny, które zakwalifikowały się do turnieju finałowego:

  1. KS METRO I WARSZAWA
  2. UKS PLAS I WARSZAWA
  3. GTS WILGA I GARWOLIN
  4. UKS POLONEZ I WYSZKÓW
  5. UMKS MOS WOLA I WARSZAWA
  6. UKS OLIMP I TŁUSZCZ
  7. LKS WRZOS I MIĘDZYBORÓW
  8. GTS WILGA II GARWOLIN

 

CZWÓRKI CHŁOPCÓW

 

 

KLUB

I TURNIEJ

II TURNIEJ

SUMA

1

KS METRO I WARSZAWA

20

15

35

2

MOS WOLA I WARSZAWA

17

17

34

3

KS METRO II WARSZAWA

15

8

23

4

PLAS I WARSZAWA

14

11

25

5

JUNIOR  STOLARKA I WOŁOMIN

13

12

25

6

ISKRA VOLLEY ZIELONA

12

13

25

7

WILGA I GARWOLIN

11

3

14

8

KS METRO III WARSZAWA

10

10

20

9

JUNIOR  STOLARKA II WOŁOMIN

8

7

15

10

POLONEZ I WYSZKÓW

7

1

8

11

PLAS II WARSZAWA

6

1

7

12

WILGA II GARWOLIN

5

6

11

13

MOS WOLA II WARSZAWA

4

5

9

14

JUNIOR  STOLARKA III WOŁOMIN

3

2

5

15

POLONEZ II WYSZKÓW

2

1

3

16

PLAS III WATSZAWA

1

1

2

17

OLIMP I TŁUSZCZ

0

20

20

18

UKS 33 RADOM II

1

14

15

19

UKS 33 RADOM I

1

4

5

 

Drużyny, które zakwalifikowały się do turnieju finałowego:

  1. KS METRO I WARSZAWA
  2. MOS WOLA I WARSZAWA
  3. PLAS I WARSZAWA
  4. JUNIOR STOLARKA I WOŁOMIN
  5. ISKRA VOLLEY ZIELONA
  6. KS METRO II WARSZAWA
  7. KS METRO III WARSZAWA
  8. OLIMP I TŁUSZCZ

Zespoły, które nie zostały ujęte w powyższych klasyfikacjach, otrzymały po jednym punkcie za udział w turnieju i zajęły dalsze miejsca.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy