Puchar WOLA CUP 2018 w kat. 2006 i młodsi jedzie do MKS Bzura Ozorków.
Zakończyliśmy maraton siatkarski dla kategorii chłopcy 2006. Wszyscy zmęczeni, bardziej lub mniej zmęczeni, w różnym stopniu szczęśliwi lub zadowoleni z wyników zespołowych czy indywidualnych, ale na pewno bardziej doświadczeni, z nowymi planami na przyszłość.
Przedstawiamy wyniki trzeciego, ostatniego dnia WOLA CUP 2018 , którego organizatorem jest UMKS MOS WOLA Warszawa oraz Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 6.
Norwid Częstochowa - Nordmänner Zwettl 0-2 ( -22,-23)
UKS Piątka Wołomin - UKS 307 Mokotów 2-0 ( 13,17)
UKS 22 Kraków - VC Dresden 2-0 (6,24)
HOT Volley Wien - UMKS MOS WOLA II 1-2 ( -22, 20, -12)
KS Lechia Tomaszów Mazowiecki - TSC Berliner 2-0 ( 22,13)
ANBUD MKS Będzin - UMKS MOS WOLA I 2-0 ( 10, 21)
UKS Jasieniak Gdańsk - Piast Krotoszyn 2-0 ( 19, 10)
MKS Bzura Ozorków - KaEmka Starogard Gdański 2-0 ( 18, 15)
Norwid Częstochowa - UKS 307 Mokotów 0-2 ( -21, -17)
Nordmänner Zwettl - UKS Piątka Wołomin 1-2 ( -21, 18, 9)
VC Dresden - HOT Volley Wien 0-2 ( -25, -18)
UKS 22 Kraków - UMKS MOS WOLA II 2-0 ( 18, 19)
TSC Berliner - UMKS MOS WOLA I 0-2 ( -9, -16)
KS Lechia Tomaszów Mazowiecki - ANBUD MKS Będzin 2-1 ( 21, -19, 9)
Piast Krotoszyn - KaEmka Starogard Gdański 2-1 ( 20, -16, 7)
mecz finałowy
UKS Jasieniak Gdańsk - MKS Bzura Ozorków 1-2 ( 20, -21, -11)
KLASYFIKACJA KOŃCOWA WOLA CUP 2018
MIEJSCE
|
ZESPÓŁ
|
ZAWODNIK MVP
|
TRENER
|
I
|
MKS Bzura Ozorków
|
Oskar Kurpiński
|
Grzegorz Pawłowski
|
II
|
UKS Jasieniak Gdańsk
|
Ryszard Sałata
|
Iwona Wilkowska
|
III
|
Piast Krotoszyn
|
Patryk Mikulski
|
Piotr Robakowski
|
IV
|
KaEmka Starogard Gdański
|
Filip Szlachcikowski
|
Tomasz Lamek
|
V
|
KS Lechia Tomaszów Mazowiecki
|
Mateusz Gruszka
|
Piotr Jedyk
|
VI
|
ANBUD MKS Będzin
|
Jakub Jurczyk
|
Paweł Dorecki
|
VII
|
UMKS MOS WOLA I
|
Dawid Borkowski
|
Damian Włoch
|
VIII
|
TSC Berliner
|
Janke Jaden
|
Michał „Gustaw” Lenck
|
IX
|
UKS 22 Kraków
|
Szymon Szala
|
Katarzyna Malinowska
|
X
|
UMKS MOS WOLA II
|
Wojciech Pawlak
|
Damian Włoch
|
XI
|
HOT Volley Wien
|
Lukas Fratag
|
Nina Sawatzki
|
XII
|
VC Dresden
|
Simon Schumacher
|
Stefan Benderoth
|
XIII
|
UKS Piątka Wołomin
|
Michał Bujniak
|
Maciej Radziszewski
|
XIV
|
Nordmänner Zwettl
|
Johannes Herrsch
|
Michał Peciakowski
|
XV
|
UKS 307 Mokotów
|
Mikołaj Naczas
|
Michał Kisłów
|
XVI
|
Norwid Częstochowa
|
Maksymilian Sabuda
|
Zbigniew Markowski
|