Wygrana drugiego zespołu juniorek z UKS Esperanto.

Podejmowaliśmy dzisiaj przy Rogalińskiej zespół Esperanto. Tradycji stało się zadość, zgarniamy 3 punkty po grze przeciwniczek na średnim poziomie. UMKS MOS Wola Warszawa II - UKS Esperanto Warszawa 3-0 (25:16, 25:18, 25:13)

Od początku pierwszego seta obejmujemy prowadzenie. Mogliśmy dzisiaj zobaczyć dawną Oliwię Kosieradzką – taką jaką chcielibyśmy zawsze. Uśmiech wywoływał skuteczny blok Lipki W. Seta wygrywamy do 15. W drugim secie jesteśmy świadkami wielu niedokładnych odbić po obydwu stronach siatki. Nasze rywalki mają dobry fragment gry w końcówce seta podciągając wynik do 18. Wyrównana gra obydwu zespołów do 8 punktu w trzecim secie, następnie podopieczne trenera Lizińczyka dobrą przemyślaną piłkę w drugiej połowie trzeciego seta. Zespół Mos odskakuje na 10 punktów, by zakończyć set trzeci do 13.

Skład zespołu MOS WOLA: Waligóra K., Rakus G., Pacuszka M., Karczmarczyk M., Kaczmarzyk E., Kosieradzka O.,Kabala J., Rozwadowska M., Butryn M., Kwiatkowska E., Lipka W., Wydmańska J., Dygdoń Z. (L), Wójciak J.(L),