Porażka siatkarzy UMKS MOS Wola w II lidze mężczyzn z AZS Olsztyn na wyjeździe

Siatkarze UMKS MOS Wola przegrali 0:3 wyjazdowy mecz z AZS w Olsztynie. Wszystkie sety przegrane pechowo na przewagi, a na dodatek na samym początku meczu kontuzji uległ Paweł Pietkiewicz i nie mógł grać w meczu. AZS Olsztyn - UMKS MOS Wola 3:0 (26:24)(26:24)(26:24).

AZS Olsztyn - UMKS MOS Wola 3:0 (26:24)(26:24)(26:24)

Trzciałkowski, Iszczuk, Pietkiewicz, Malangiewicz, Bąk, Gawrzydek, Drzazga (libero) oraz Kaciczak, Buczek, Wachowicz, Grasza

Trener Krzysztof Wójcik po meczu powiedział:

-  Mecz rozpoczął sie niestety pechowo dla nas. W jednej z pierwszych akcji kontuzji doznał Paweł Pietkiewicz, który w dotychczasowych spotkaniach był naszym liderem i zdobywał najwięcej punktów. Mimo tego zespół podjął walkę i prezentował dobrą siatkówkę. Wynik niestety tego nie pokazuje, bo przegraliśmy trzy końcówki w podobny sposób, prowadząc wcześniej zdecydowanie i mając sety pod kontrolą, wypuszczalismy zwycięstwo pod koniec partii.