Wygrana za 3 punkty kadetek MOS WOLA z SMS Warszawa.

Nie postawiły wysokiej poprzeczki rywalki dzisiejszego spotkania kadetkom trenera Lizińczyka. Zespół MOSu potrzebował zaledwie 51 minut by w trzech setach pokonać rywalki. UMKS MOS Wola Warszawa - UKS SMS Warszawa 3:0 (25:13, 25:11,25:9)

Dziewczęta z MOS prowadziły od samego początku do końca. W secie trzecim jeden raz oddały prowadzenie rywalkom przy stanie 5-6, które trwało niezwykle krótko, by zakończyć seta zwycięsko do 9.

Trener Lizińczyk dokonywał zmian w trakcie meczu dając pograć szerokiej ławce rezerwowej.

Skład zespołu:Krupińska M., Wydmańska J., Mazurek K., Kaczmarzyk E., Kosieradzka O., Baran K., Kabala J., Rozwadowska J., Kwiatkowska E., ipka W., Wójciak J., Dygdoń Z.(L), Bąk P. (L). Trener: Stanisław Lizińczyk