Od początku do końca tylko MOS WOLA !

Byliśmy dzisiaj świadkami bardzo ciekawej potyczki pomiędzy kadetami MOS WOLA a MKS MDK. Przeważaliśmy od pierwszych punktów pierwszego seta po ostatni zgarniając komplet punktów.

Hala przy Rogalińskiej wypełniła się licznie zgromadzonymi kibicami siatkówki. Po jednej i drugie stronie rozbrzmiewały werble wprowadzające graczy w bojowy nastrój sportowy. Kadeci MOS WOLA bezbłędnie przyjmowali i  mieli przewagę w ataku nad rywalami. Szybko wypracowali przewagę 3-4 punktową  na początku pierwszego seta, by w dalszej grze tylko powiększyć równicę realizując plan taktyczny trenera Kellera. Podobnie wyglądał drugi i trzeci set. Przeciwnicy mieli momenty, w których się podnosili, ale  ani razu nie zbliżyli się i nie zagrozili kadetom z Rogalińskiej.

Brawo dla B.Gomułki i P.Szlęzaka – ich atak ponad blokiem rywali i obijanie ich robił wrażenie. Wyróżnienie za grę dla Szymona Wojciechowskiego za skuteczna grę w obronie. Dziękujemy całej drużynie za pokaz pięknej siatkówki. Mamy apetyt na więcej.

UMKS MOS Wola Warszawa - MKS MDK Warszawa  3:0 (25:13, 25:18, 25:19)

Skład: Szlęzak P., Warcholiński S., Krakowski M., Gomułka B., Kulesza M., Bulira D. Marcinkiewicz R., Buczek J., Pisarski M., Przybyłowski J., Krukowski J., Wojciechowski S. (L), Kajzer M. (L),

Trenerzy: Keller T, Jackowicz M.,