Kadetki wygrywają w Węgrowie

Nie było niespodzianki w meczu V kolejki I ligi kadetek rozegranym w Węgrowie, gdzie przeciwniczkami siatkarek miejscowej Nike był I zespół naszego klubu. Do zwycięstwa warszawianki potrzebowały tym razem 56 minut. Nike Węgrów : UMKS MOS Wola I 0 : 3 / - 10; - 12; - 12 /.

Wszystkie trzy sety bardzo podobne do siebie. Gospodynie, głównie po błędach przyjezdnych, obejmują kilku punktowe prowadzenie. Po meczu ktoś z trybun to dowcipnie skomentował : " szkoda, że setów w siatkówce nie gra się do 5 punktów, bo wtedy byłoby 3 : 0 dla nas !" Obowiązujący regulamin bardziej odpowiadał dziewczętom z Rogalińskiej, które głównie agresywną zagrywką wypracowywały sobie wysoką przewagę. W pierwszym secie "zrobiła to" Oliwka Kosieradzka, w drugim Wiktoria Lipka, a w trzecim ...wszystkie po kolei. W grze obronnej bardzo dobrze "pokazała się" Zuzia Dygdoń. W ataku tradycyjnie zespół MOS-u nie miał kłopotu i  szybkie zwycięstwo stało się faktem.
    Jutro o wiele trudniejsze wyzwanie. W Legionowie, tym razem w kategorii juniorek gramy z aktualnym Mistrzem Polski zespołem Legionovia I.

Skład : Bąk Patrycja, Butryn Marysia, Dygdoń Zuzia, Kabala Julka, Kaczmarczyk Maja, Kaczmarzyk Emilka, Kosieradzka Oliwka, Krupińska Małgosia, Kwiatkowska Ewa, Lipka Wiktoria, Rozwadowska Martyna, Wydmańska Julka.