Aktualności

10.10.2018

"Czarna środa" juniorek UMKS MOS WOLA

Z sześciu możliwych do zdobycia w dniu dzisiejszym punktów przez oba zespoły juniorek naszego klubu, łupem padł zaledwie 1 punkcik wywalczony przez II zespół. W hali przy Lindego dziewczęta trenera Lizińczyka uległy miejscowej Sparcie 2 : 3.

Apetyty przed tym spotkaniem były większe. Pamiętając przegraną Spartanek z poprzedniej kolejki z I zespołem MOS-u      0 : 3  w hali przy Rogalińskiej, wiara w sukces wydawała się być uzasadniona.
Jednak na "swoich śmieciach" przeciwniczki zagrały bardzo dobre zawody. Pierwszy set wyraźnie, do 16 wygrany przez gospodynie. Drugi, Przy "subtelnej pomocy" sędziego, trochę pechowo przegrany w końcówce / do 24 /. Set trzeci i czwarty to bardzo dobra gra przyjezdnych i dość pewne wygrane -  odpowiednio do 21 i 19. 

W decydującym secie sytuacja na boisku wyglądała tak, jakby ekipę z Rogalińskiej satysfakcjonował zdobyty punkt. Przewaga gospodyń od początku wyraźna - 4 : 0 ;  8 : 2 i cały set - do 6. Gratulacje dla zespołu Sparty, a przed ekipą  MOS-u następne mecze zarówno w juniorkach jak i kadetkach.

   Skład : Baran Karolina, Bąk Patrycja, Butryn Marysia, Dygdoń Zuzia, Kabala Julka, Kaczmarczyk Maja, Kosieradzka Oliwka, Kwiatkowska Ewa, Pacuszka Martyna, Rakus Gabrysia, Rozwadowska Martyna, Waligóra Karolina,Wydmańska Julka.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy