Aktualności

Przegrana juniorek MOS WOLA z Legionovią

Nie uniosły dzisiaj wyzwania podopieczne trenera Patriaka. Po czterech setach ulegamy 1-3 na własnym parkiecie. UMKS MOS WOLA – Legionovia Legionowo 1-3 (19:25, 16:25, 25:23, 18:25)

Dwa pierwsze sety wyglądały podobnie - od początku prowadzenie obejmują nasze rywalki kończąc sety do 19 i 16. Popełniamy błędy własne, mamy kłopoty z odbiorem. Brakuje energii naszym dziewczętom. W drugim secie trener Patriak żongluje składem dając pograć niedoświadczonym w bojach zawodniczkom. Na parkiet w trzecim secie wychodzi ponownie pierwszy skład: Marek N., Malec A., Ludynia Z., Postek S., Szewczyk B., Chadała J.. Gra nabiera tempa i jakości po stronie Mosowiaczek. Set rozpoczyna się ponownie od pierwszych punktów dla przeciwniczek. Dochodzimy juniorki z Legionovii na 6 punkcie. Stan 7-6 to pierwsze prowadzenie Mosowiaczek i nadzieja , że styl gry się zmieni. Drgnęło 8-6, 10-8. Dochodzą nas Legionovianki na 12 punkcie, ponownie wydzieramy 13 i 14 punk i ponownie powtórka, dochodzą nas 15 punkcie. Remisy powtarzają się jeszcze przy 18 i 22 punkcie. Wrażenie w secie robi atak w wykonaniu Chadały Julii – chcielibyśmy oglądać więcej takich akcji. Nie zawodzi jak zwykle Sylwia Postek i Marek Natalia, czują piłkę i uderzają z każdej pozycji. Czwarty set , to niestety gra pod dyktando Legionovii, one atakują a my walecznie bronimy straty każdego punktu. W ostatnim secie byliśmy świadkami najdłuższej wymiany piłki między zespołami, za które dla obydwu zespołów należą się ogromne brawa. Po walce ulegamy w czwartym secie do 18 a w całym spotkaniu 1-3.

Skład zespołu MOS WOLA: Malec Amelia, Mielke Julka, Marek Natalia, Postek Sylwia, Chadała Julia, Gruszczyńska Zuzanna, Ludynia Zuzanna, Zarzycka Nina, Szewczyk Beata, Kraszewska Weronika,Bochenek Paulina(L), Połosak Wiktoria (L).Trener Janusz Patriak

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy