Powrót kadetów MOS Wola I z Siedlec z tarczą.

Kadeci MOSu w meczu bez historii pokonali zespół z Siedlec w trzech setach (25:17, 25:16, 25:17).

Od początku meczu to zdecydowane prowadzenie stołecznej drużyny (11:3,17:5), niestety przestój w połowie seta spowodowany brakiem utrzymania koncentracji i niewymuszonymi błędami własnymi i set zakończony w stosunku 25:17.

W drugim secie Kadeci również od początku nadawali ton spotkaniu, jednak zespół z Siedlec nie odpuszczał. Przy stanie 13:12 drużyna MOSu włączyła „kolejny bieg” przy zagrywce J. Buczka oraz J. Kurowskiego, co poskutkowało wygraną do 16.

Trzeci set nie różnił się od pozostałych, spokojne powiększanie przewagi z akcji na akcję, znowu seria przy zagrywkach J. Buczka i wygrana do 17.

MOS WOLA W-wa zagrał w składzie: Karkowski, Gomułka, Kulesza (kapitan), Warcholiński, Bulira, Marcinkiewicz, Buczek, Pisarski, Pieńkowski, Kurowski oraz Wojciechowski (libero).