II ligowy zespół Kadetów MOS WOLA wygrywa spotkanie z Trójką Kobyłka.

Zespół trenera Dariusza Urbańskiego wygrywa spotkanie na wyjeździe z Trójką Kobyłka . Trójka Kobyłka - UMKS MOWS WOLA 2:3 (26:28, 25:20, 25:21, 15:25, 10:15)

Wolę walki zespół pokazał juz w pierszym secie wygrywając na przewagę po bardzo wyrównanej grze. Drugi set zapowiadał się optymistycznie przy wyniku 10:3 dla naszych kadetów. Niestety błędy własne powodują, że rywale nie tylko dochodzą nas w małych punktach (10:10) ale w dalszej grze seta obejmują prowadzenie i dowożą prowadzenie do końca seta drugiego. Nasi kadeci otrzymują lekcję , że w siatkówce gra się do ostatniego punktu. Trzeci set był ponownie wyrównany z wynikiem korzystnym ponownie dla rywali. Po lekcji otrzeźwienia ze strony trenera wygrywamy seta czwartego W setach 2-2 i o zwycięstwie decyduje tie -break. W piątym decydującym secie wykazujemy sie wiekszą odpornością i walecznością, zwłąszcza w końcówce seta.

Skład zespołu MOS WOLA: Anysz Stefan, Czarnocki Jarosław, Fliszkiewicz Patryk, Jackowski Szymon, Jedynski Adam, Karpow Mateusz, Kmiecik Marcel, Krzyszton Jeremi, Kuklik Filip, Kukuczka Łukasz, Mamla Michał, Molenda Artur, Skorek Mateusz, trener: Dariusz Urbański