Sukces zbudowany na jedności.

Dzisiejsze spotkanie juniorek trenera Patriaka ze Spartą Warszawa przyniosło coś więcej aniżeli zwycięstwo w trzech setach. Ta drużyna jest już jednością. UMKS MOS WOLA – SPARTA WARSZAWA 3-0 (25:18, 25:22, 25:14)

Hala na Rogalińskiej, zwykle z przytłaczającą atmosferą dla rywali, z wiernymi kibicami na dobre i złe przywitała dwa zespoły bardzo życzliwie. Po jednej stronie zespół trenera Patriaka dobrze nam już znany, po drugiej Sparta z dwoma naszymi zeszłorocznymi juniorkami – A. Wełna i J. Siuta. Spotkanie tym bardziej znaczące dla Mosowiaczek, bo chciały udowodnić coś więcej aniżeli wyższość poprzez wygraną. Dziewczyny pokazały , że tu w MOS WOLA kreujemy wojowniczki.

Pierwszy set przebiegał zgodnie z oczekiwaniami nas wszystkich – przewaga Juniorek MOS od początku do końca. Od prowadzenia 4:0 rozpoczęły rywalki set drugi. Pomimo wyrównanego spotkania nasze przeciwniczki prowadziły do 18 punktu. Od 19 punktu uzyskujemy przewagę , którą zamieniamy w drugi zwycięski set. W trzecim secie widoczne było rozbicie rywalek na boisku i znaczna przewaga Mosowiaczek. Nasze juniorki coraz śmielej skutecznie atakowały. Blok pary Szewczyk i Chadała sprowadzały piłki w parkiet. Dziewczęta czuły zbliżające się zwycięstwo i trudno było im ukryć radość przy kolejnych zdobywanych punktach.

Atmosferę radości budował trener Patriak, który dopingował do gry. Zwyciężamy w trzech setach ze Spartą i pokazujemy, że potrafimy się radować.

Dziewczęta po meczu odtańczyły taniec radości i w piękny sposób podziękowały za wsparcie i doping ze strony rodziców i przyjaciół MOS WOLA. Gratulujemy Juniorkom i życzymy coraz lepszej i skuteczniejszej gry.

Skład zespołu MOS WOLA: Malec Amelia, Mielke Julka, Marek Natalia, Postek Sylwia, Chadała Julia, Gruszczyńska Zuzanna, Ludynia Zuzanna, Zarzycka Nina, Szewczyk Beata, Kraszewska Weronika,Bochenek Paulina(L), Połosak Wiktoria (L).Trener Janusz Patriak