Progres setowy zespołu kadetów MOS III

W hali na Rogalińskiej stoczyli dzisiaj pojedynek trzeci zespół kadetów MOS i UKS PLas . Pomimo przegranej cieszył progres w grze widziany z seta na set.

III zespół kadetów przeszedł chrzest siatkarski. Po drugiej stronie siatki staneła drużyna UKS PLAS i to ona w pierwszym secie nadawała tempo, styl i decydowała o wyniku. W wykonaniu naszych młodych siatkarzy ten set niestety nie był udany. Błędy pojawiały sie w każdym siatkarskim obszarze. Drugi set to odmieniona gra naszego zespołu. Trener Urbański zastosował kilka zmian, odczarował zespół i przez cały set  byliśmy świadkami niezwykle wyrównanej gry i walecznego zespołu. Mieliśmy nawet szanse na wygraną uzyskując przewagę 20-17, 21-18. Niestety set przegrywamy 24:26. W trzecim secie w początku seta prowadzenie wypracowuje zespół Plasu. Mamy bardzo dobre fragmenty gry, ale i popełniamy własne błędy. Przegrywamy do 13. Pomimo przegranego spotkania, podopiecznym trenera Urbańskiego należą się słowa uznania, Rozkręcali się z seta na set i pokazali ogromną wolę walki.

UMKS MOS WOLA III - UKS PLAS 0-3 ( 14:25, 24:26, 13:25)

Skłąd zespołu MOS III: Anysz S., Skorek M., Kuklik F., Jedynski A., Mamla M., Fliszkiewicz P., Kmiecik M., Sztenke J., Jachowski S., Maroń S., Molenda A., Czarnocki J.(L), Kukuczka Ł.(L). Trener: Urbański Dariusz.