Juniorzy MOS Wola zainaugurowali sezon ligowy 2018/2019

W hali na Rogalińskiej zderzenie dwóch drużyn UMKS MOS Wola. Wygrała drużyna trenera Konrada Copa 3:0 (25:12, 25:15, 25:20) z drużyną prowadzoną przez trenera Milosza Rabe.

Początek należał do pierwszej drużyny MOS Wola, która miała po swojej stronie niezwykle skutecznego w ataku Ernesta Kaciczaka. W połowie seta przewaga podopiecznych trenera Copa wynosiła już pięć punktów (13:8) i dobrą grą w bloku spokojnie kontrolowali przebieg pierwszej partii wygrywając ją do 12.

Druga partia była już bardziej wyrównana, do połowy seta drużyny grały punkt za punkt, ale stopniowo do głosu zaczęli dochodzić starsi zawodnicy Mosu którzy, do świetnej zagrywki dołożyli dobrą grę blokiem (13:10; 17:11). Ostatecznie partia zakończyła się wynikiem 25:15 dla MOS Wola I.

W ostatniej odsłonie od samego początku MOS I utrzymywał spokojną przewagę, którą doprowadził do końca, wygrywając partię do 20.

Składy zespołów:

MOS Wola I Warszawa: H.Ryszewski, B.Rubin, M.Gawrzydek, W.Wachowicz, P.Gadziński, E.Kaciczak, A. Milczarski(libero), oraz G.Sucharski, J.Orlicz, M.Kulesza, K.Kulesza(libero),

MOS Wola II Warszawa: M.Kajzer, S.Adamczyk, M.Czyżak, J.Szaniawski, A.Łychowski, A.Antoński, M.Brysiak(libero), oraz K.Jędrzejczyk, J. Muszyński