TERMINARZ TRENINGÓW SEKCJI MĘSKIEJ I ŻEŃSKIEJ MOS WOLA W R.SZK. 2019-2020
TERMINARZ TRENINGÓW SEKCJI MOS w roku szk. 2019-2020
SEKCJA MĘSKA
II Liga Krzysztof Wójcik
Poniedziałek 19:30-21:00 Siłownia
Czwartek 17:15-18:45 Siłownia
Czwartek 18:45-21:00 MOS
Piątek 19:00-21:15 MOS
Sobota 17:15-19:30 MOS
Junior I Konrad Cop
Poniedziałek 18:45-21:00 MOS
Wtorek 16:45-19:00 MOS
Środa 19:00-21:15 MOS
Sobota 09:00-10:30 MOS
Junior II Adam Nowik
Poniedziałek 20:00-21:30 III LO
Wtorek 17:00-18:30 III LO
Czwartek 20:00-21:30 III LO
Sobota 12:45-14:15 MOS
Kadet I Marcin Jackowicz
Poniedziałek 18:30-20:00 III LO
Wtorek 18:30-20:00 III LO
Wtorek 20:00-21:30 Siłownia
Czwartek 18:00-19:30 SP 388
Piątek 16:45-19:00 MOS
Sobota 10:30-12:45 MOS
Sobota 12:45-13:30 Siłownia
Kadet II Tomasz Keller
Poniedziałek 16:30-18:00 SP 388
Wtorek 18:00-19:30 SP 388
Środa 17:00-18:30 III LO
Środa 18:30-20:00 Siłownia
Czwartek 18:30-20:00 III LO
Sobota 14:15-15:45 MOS
Kadet III Robert Szumowski
Wtorek 18:00-19:30 SP 388
Środa 18:30-20:00 III LO
Środa 20:00-20:45 III LO
Sobota 10:30-12:00 Siłownia
Sobota 12:00-13:30 III LO
Młodzik I Konrad Nassalski
Poniedziałek 18:45-20:15 SP 388
Czwartek 18:00-19:30 SP 388
Sobota 12:00-13:30 III LO MAŁA SALA
Sobota 13:30-15:00 III LO
Młodzik II Damian Włoch
Środa 18:00-19:30 SP 388
Piątek 18:00-19:30 SP 388
Sobota 09:00-10:30 III LO
Sobota 10:30-12:00 III LO MAŁA SALA
Chłopcy Mini ‘07 Mateusz Behr
Wtorek 19:30-21:00 SP 388
Czwartek 16:30-18:00 SP 388
Sobota 09:00-10:30 SP 388
Chłopcy Mini ’08 Robert Szumowski
Wtorek 16:30-18:00 SP 388
Czwartek 16:30-18:00 SP 388
Piątek 16:30-18:00 SP 388
Chłopcy Mini ’09 Miłosz Raba
Środa 16.30-18.00 SP 388
Piątek 15:15-16:45 MOS
Chłopcy średniozaawansowani młodsi ’04’05’06 Miłosz Raba
Środa 18:00-19:30 SP 388
Piątek 18:00-19:30 SP 388
Chłopcy średniozaawansowani starsi ’01’02’03 Miłosz Raba
Wtorek 16:30-18:00 SP 388
Czwartek 18:00-19:30 SP 388
Trener przygotowania siłowego:
B. Kruszewski JUNIOR I
Poniedziałek 18:00-19.30 Siłownia
Czwartek 18:45-20:15 Siłownia
SEKCJA ŻEŃSKA
Juniorka Stanisław Lizińczyk
Poniedziałek 16:45-19:00 MOS
Wtorek 18:30-20:00 Siłownia
Wtorek 20:00-21:30 III LO
Środa 15:15-16.45 MOS
Czwartek 16:45-19:00 MOS
Piątek 19:15-20:00 III LO
Piątek 20:00-21:30 III LO
Kadetka Janusz Patriak
Poniedziałek 16:30-18:00 SP 388
Wtorek 18:45-21:00 MOS
Piątek 18:00-19:30 SP 388
Sobota 09:00-10:30 Siłownia
Sobota 10:30-12:00 III LO
Młodziczka I Jakub Miecznikowski
Poniedziałek 16:15-17:00 III LO MAŁA SALA
Poniedziałek 17:00-18:30 III LO
Wtorek 18:00-19:30 SP 388
Środa 16:45-19:00 MOS
Czwartek 19:30-21:00 SP 388
Piątek 17:45-18:30 III LO MAŁA SALA
Piątek 18:30-20:00 III LO
Sobota 09:00-10:30 SP 388
Młodziczka II Radosław Krukowski
Poniedziałek 16:30-18:45 SP 388
Środa 18:00-20:15 SP 388
Czwartek 17:00-18:30 III LO
Piątek 17:00-18:30 III LO
Wtorek 16:30-18:00 SP 388
Sobota 09:00-10:30 SP 388
Dz. Mini ’08 Katarzyna Kowalska
Wtorek 15:15-16:45 MOS
Czwartek 15:15-16:45 MOS
Sobota 11:00-12:30 SP 388
Dz. Mini ’09 Małgorzata Dzido
Poniedziałek 15:15-16:45 MOS
Środa 16:30-18:00 SP 388
Piątek 15:15-16:45 MOS
Dziewczęta średniozaawansowane młodsz’04’05’06 J. Patriak
Środa 19:30-21:00 SP 388
Piątek 16:30-18:00 SP 388
Dziewczęta średniozaawansowane starsze ’01’02’03 Katarzyna Kowalska
Środa 16:30-18:00 SP 388
Piątek 16:30-18:00 SP 388
Gry i zabawy siatkarskie Młodsza Jadwiga Zadruska
Wtorek 14:00-15:30 SP 388
Czwartek 14:00-15:30 SP 388
Gry i zabawy siatkarskie Starsza Jadwiga Zadruska
Wtorek 12:30-14:00 SP 388
Czwartek 12:30-14:00 SP 388