Siatkarki MOS Wola pewnie wygrały 3:0 pierwszy mecz w turnieju o II ligę

Zespół siatkarek MOS Wola trenera Artura Wójcika pokonał 3:0 drużynę Czarnych Słupsk w pierwszym meczu turnieju finałowego o wejście do II ligi, który dziś rozpoczął sie w hali przy ul. Rogalińskiej.

Zespół siatkarek MOS Wola trenera Artura Wójcika pokonał 3:0 drużynę Czarnych Słupsk w pierwszym meczu turnieju finałowego o wejście do II ligi, który dziś rozpoczął się w hali przy ul. Rogalińskiej.

MOS Wola Warszawa - Czarni Słupsk 3:0 (25:12)(25:22)(25:17)

Tustanowska, Grabowska, Kunysz, Stawicka, Petrykowska, Lizińczyk, Dudek (libero) oraz Fiuk, Przepiórka, Ilewicz.

W pierwszym secie siatkarki MOS Wola zagrały bardzo skutecznie. Wyszły skoncentrowane i miały zdecydowaną przewagę we wszystkich elamentach, ale szczególnie skuteczna zagrywka i silny atak były elementami, które zadecydowały o bardzo wysokim zwycięstwie 25:12.

W drugiej partii było już gorzej z koncentracją, a ponadto przeciwniczki otrząsnęły się już z przewagi MOS-u i widzowie mieli trochę emocji. MOS Wola  w końcówce zagrał skutecznie i wygrał seta 25:22.

Trzecia partia to znowu dobra gra naszej drużyny, wyraźna przewaga i trener mógł wpuszczać na plac zawodniczki rezerwowe, które także dały sobie radę i MOS wygrał pewnie 25:17.