Aktualności

08.09.2018

Debiut nowej drugoligowej drużyny MOS Wola w sezonie 2018/19. Pierwszy dzień Memoriału Krzysztofa Kowalczyka.

Ze zmiennym szczęściem zagrała nowa drugoligowa drużyna trenera Krzysztofa Wójcika w pierwszym dniu Memoriału Krzysztofa Kowalczyka w hali przy ulicy Banacha. W pierwszym meczu, po słabej grze, porażka zespołu MOS Wola 0:3 z AZS Uniwersytet Warszawski. W drugim meczu zdecydowanie lepsza gra i zwycięstwo 3:0 z AZS UWM Olsztyn. W niedzielę o godz.10,00 mecz z Metrem Warszawa.

  • Miasto Warszawa wspomaga naszych siatkarzy
    Miasto Warszawa wspomaga naszych siatkarzy
  • Tramwaje Warszawskie - sponsor główny naszej drużyny w II lidze
    Tramwaje Warszawskie - sponsor główny naszej drużyny w II lidze

W pierwszym meczu w sezonie 2018/2019 nowa drużyna drugoligowa naszego klubu budowana przez trenera Krzysztofa Wójcika zagrała bardzo słabo. Nasi zawodnicy wyszli do gry bardzo stremowani, popełniali bardzo dużo błędów własnych i poza pierwszym, wyrównanym setem, wyraźnie ustępowali swoim rywalom. Trener Wójcik próbował wszystkich graczy, ale niewiele to pomogło.

UMKS MOS Wola - Czołg AZS UW 0:3 (24:26)(18:25)(13:25)

W drugim meczu siatkarze MOS Wola spotkali się z AZS UWM Olsztyn. Drużyna z Woli przystapiła do meczu bardziej zmobilizowana i już bez tremy, która sparaliżowała poczynania naszych siatkarzy przed południem.

Mecz z Olsztynem był wyrównany i stał na lepszym poziomie niż poprzednie spotkanie. Dwa pierwsze sety nasi siatkarze wygrali na przewagi, zaś w trzeciej partii zespół z Woli wyraźnie dominował na boisku.

UMKS MOS Wola - AZS UWM Olsztyn 3:0 (26:24)(26:24)(25:19)

W niedzielę o godz.10,00 nasi siatkarze zagrają ostatni mecz w turnieju z siatkarzami KS Metro Warszawa.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy