Juniorki MOS Wola przegrały 0:3 z Gedania w drugim dniu finałów MP w Łodzi

Zespół juniorek MOS Wola przegrał 0:3 z Gedanią Gdańsk w drugim spotkaniu w finałach mistrzostw Polski. Nasze dziewczęta nie były faworytkami tego meczu, ale w drugim secie ostro powalczyły, przegrywając 24:26.

Zespół juniorek MOS Wola przegrał 0:3 z Gedanią Gdańsk w drugim spotkaniu w finałach mistrzostw Polski. Nasze dziewczęta nie były faworytkami tego meczu, ale w drugim secie ostro powalczyły, przegrywając 24:26. Oto relacja z meczu naszych siatkarek, która ukazała się na portalu internetowym www.siatka.org: Błyskawicznie idą naprzód siatkarki Energi Gedania Gdańsk. Wczoraj zwyciężyły z gospodyniami turnieju 3:0, a dziś równie szybko pokonały zespół MOS Wola Warszawa. Z trzech setów, najbardziej zacięta była druga partia. O wygranej gdańszczanek do 24 rozstrzygnęła dopiero gra na przewagi, w której podopieczne Witolda Jagły zachowały więcej zimnej krwi. W pierwszej i ostatniej partii Energa wygrała w takim samym stosunku punktowym 25:19. Gdańszczanki wygrały już dwa spotkania bez straty seta i zajmują dosyć pewną pierwszą pozycję w tabeli grupy A. MOS Wola w tym momencie plasuje się na trzecim miejscu, jednak ma tyle samo punktów co UKS SMS Łódź. MOS Wola Warszawa - Energa Gedania Gdańsk 0:3 (19:25, 24:26, 19:25) MOS Wola: Stawicka, Przepiórka, Lizińczyk, Grabowska, Słumińska, Fiuk, Kunysz, Tustanowska, Dudek (L), Petrykowska, Ilewicz, Kożon Energa Gedania: Tokarska, Suwińska, Obłońska, Wołosz, Rzepnikowska, Nuszel, Pasznik, Szymańska, Kocemba, Lenz, Durajczyk (L)