Znowu dwa zwycięstwa drużyn MOS Wola w turniejach półfinałowych o II ligę.

Siatkarze BT MOS Wola wygrali drugi mecz w turnieju półfinałowym o II ligę. Dzisiaj pokonali gładko MOSiR Giżycko 3:0. Także nasze siatkarki wygrały drugi mecz, pokonując Jedynkę Łomża 3:1, po trudnym meczu.

W drugim dniu turnieju półfinałowego seniorów o wejście do II ligi w Giżycku, nasi siatkarze spotkali się z gospodarzami turnieju.

BT Polska MOS Wola - MOSiR Giżycko 3:0 (25:14)(25:12)(25:12)

Żurek, Pawlewicz, Gałązka, Strzeżek, Najmowicz, Kaczmarek, Guz (libero) oraz Kostrzewa, Łukasik, Marchwicki, Dziubański.
Nasz zespół miał zdecydowaną przewagę w tym meczu, we wszystkich setach i szybko rozstrzygnął spotkanie na swoją korzyść. Trenerzy sprawdzali różne ustawienia i zagrania.

W drugim meczu WSFiZ Piętnastka Białystok - Zakład Karny Biała Podlaska 3:1.
_________________________________________________________________________

W drugim dniu turnieju w Łomży nasze siatkarki spotkały się z miejscową drużyną Jedynka Łomża.

MOS Wola - Jedynka Łomża 3:1

Pierwszego seta nasze siatkarki wygrały bardzo gładko 25:14. Drugiego seta nasze dziewczęta zagrały słabo i przegrały partię. Trzeci i czwarty set to ciężka walka. Trzeciego seta nasze siatkarki wygrały 31:29. W czwartym secie też ciężka walka trwała do samego końca. Na szczeście końcówki wygrały siatkarki MOS Wola i odniosły zwycięstwo 3:1.

W drugim meczu Pogoń Proszowice pokonała Cukrownika Lublin 3:0.