Aktualności

27.02.2007

Niespotykane osiągnięcie siatkarskiej Woli.

Osiem drużyn MOS Wola uzyskało awans do rozgrywek ogólnopolskich, zdobywając tytuł mistrza , bądź wicemistrza Mazowsza ! Wielki siatkarski ośrodek , w którym trenuje ponad 500 dziewcząt i chłopców pokazał swą ogromną moc. Gratulacje !

  • MOS WOLA WARSZAWA
    MOS WOLA WARSZAWA

Osiem drużyn MOS Wola uzyskało awans do rozgrywek ogólnopolskich, zdobywając tytuł mistrza , bądź wicemistrza Mazowsza ! Sześć drużyn w rozgrywkach młodzieżowych i dwa zespoły w rozgrywkach seniorskich wywalczyło zaszczytny tytuł.

Wielki siatkarski ośrodek , w którym trenuje ponad 500 dziewcząt i chłopców pokazał swą ogromną moc.

W tym sezonie w 26 grupach szkoleniowych trenuje siatkówkę ponad 500 dziewcząt i chłopców , pod kierunkiem 12 dyplomowanych trenerów. Mamy w szkoleniu wszystkie roczniki od minisiatkówki (10 lat) do końca wieku juniora w kategorii dziewcząt i chłopców. Jesteśmy jednym z największych ośrodków siatkarskich w Europie. 

Do rozgrywek Mazowiecko-Warszawskiego Związku Piłki Siatkowej MOS Wola zgłosił się we wszystkich kategoriach wiekowych. Rywalizacja na Mazowszu jest ogromna i  wielu fachowców uważa , że w kategoriach młodzieżowych w naszym województwie jest bardzo dużo świetnych zespołów i aż żal, że tylko dwie drużyny mogą wyjść na szczebel centralny, do rozgrywek PZPS.

Tym bardziej musi cieszyć osiągnięcie naszego siatkarskiego klubu. We wszystkich ośmiu kategoriach, w których prowadzi się rozgrywki MWZPS, nasze zespoły dziewcząt i chłopców zdobyły tytuł mistrza , bądź wicemistrza Mazowsza ! Sześć drużyn młodzieżowych MOS Wola wywalczyło miejsce w turniejach ćwierćfinałowych mistrzostw Polski.

Właśnie trwają rozgrywki wojewódzkie młodziczek i młodzików i  nasze zespoły są w wielkim finale Mazowsza ,  mają więc zagwarantowany już start w mistrzostwach Polski.

Trzy zespoły MOS Wola - juniorzy, juniorki i kadeci - zakwalifikowały się do finałów mistrzostw Polski. Dziewczęta i chłopcy zagrają w rozgrywakch senioskich o II ligę.

Serdeczne gratulacje należą się naszej kadrze trenerskiej. To świetna praca na treningach przyniosła tak doskonałe rezultaty naszych drużyn. Dziękujemy !

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy