Aktualności

19.02.2007

Wspaniały festiwal siatkówki młodzieżowej przy Rogalińskiej zakończony sukcesami.

Świetnie spisały się drużyny juniorskie MOS Wola w czasie półfinałów mistrzostw Polski. Awans dwóch drużyn MOS-u do finałów, wspaniała atmosfera wśród kibiców na widowni, wielu znakomitych gości. Znamy już drużyny, które zagrają w finałach.

 • Siatkarze MOS Wola z red. W. Zielińskim z TVP 3
  Siatkarze MOS Wola z red. W. Zielińskim z TVP 3
 • Zwycięzcy półfinału z MOS Wola - wywiad dla telewizji
  Zwycięzcy półfinału z MOS Wola - wywiad dla telewizji
 • Juniorki w czasie meczu z Gwardią Wrocław
  Juniorki w czasie meczu z Gwardią Wrocław
 • Nasze dziewczęta zrobiły wielką radość kibicom swoją grą i awansem do finałów
  Nasze dziewczęta zrobiły wielką radość kibicom swoją grą i awansem do finałów

Występ naszych drużyn juniorów i juniorek w turniejach półfinałowych na Rogalińskiej zakończył się dużym sukcesem. Obydwa zespoły MOS-u Wola awansowały do turniejów finałowych o mistrzostwo Polski.
Chłopcy wygrali swój półfinał, tracąc zaledwie jednego seta. Dziewczęta doskonale zagrały w pierwszym meczu, wygrywając 3:0 z Pałacem Bydgoszcz, a potem zafundowały dwa mecze-horrory, obydwa po 2:3. W niedzielę z silną Gwardią Wrocław nasze siatkarki pokazały, że moga grać świetnie, nawet z najsilniejszymi rywalkami.

Wspaniale spisała się niezawodna publiczność, która wspomagała gorącym, sportowym dopingiem nasze zespoły. Na meczach naszych drużyn były nadkomplety publiczności (200-300 osób). Wielu kibiców było codziennie na wszystkich czterech meczach, a była to wielka dawka siatkówki - po osiem, dziewięć godzin dziennie !

Nasze drużyny oklaskiwali przedstawiciele władz dzielnicy. Obecni byli Przewodniczący Rady Dzielnicy Warszawa Wola Michał Szczerba, burmistrz Woli - Marek Andruk, wiceburmistrz Wojciech Lesiuk. Na mecze przybyło wielu znanych trenerów, działaczy, byłych zawodników i zawodniczek.
W sumie dwa turnieje półfinałowe wypadły doskonale pod względem sportowym i organizacyjnym.

Znamy już rywali, z którymi zagrają nasze drużyny juniorów i juniorek.
--------------------------------------------------------------------------------------
SKŁAD TURNIEJU FINAŁOWEGO  JUNIORÓW:

Grupa A

1 AZS UWM Olsztyn

2 KS Jadar Radom

3 EKS Skra Bełchatów

4 MMKS Dąbrowa Górnicza


Grupa B

1 UMKS MOS Wola Warszawa

2 KS Joker Piła

3 MMKS Kędzierzyn-Koźle

4 Delic Pol Norwid Częstochowa

---------------------------------------------------------------
SKŁAD TURNIEJU FINAŁOWEGO  JUNIOREK:

Grupa A

1 TKS-T Budowlani Toruń

2 UKS SMS Łódź

3 Energa Gedania Gdańsk

4 UMKS MOS Wola Warszawa


Grupa B

1 KS Gwardia Wrocław

2 BKS Aluprof Bielsko-Biała

3 PTPS Nafta Piła

4 TS Wisła Kraków

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
 • Brak komentarzy