Juniorki MOS Wola awansowały do turnieju finałowego mistrzostw Polski !

Drużyna juniorek MOS Wola zajęła drugie miejsce w turnieju półfinałowym i awansowała do finałów mistrzostw Polski. Dzisiaj nasze juniorki stoczyły dramatyczny pojedynek z Gwardią Wrocław ulegając 2:3. Gratulacje z okazji awansu dla dziewcząt i trenerów.

Najpierw bylismy w hali MOS Wola świadkami emocjonującego meczu pomiędzy Pałacem Bydgoszcz a Armaturą Kraków. Nasze siatkarki i kibice gorąco dopingowali zespół z Bydgoszczy, bo zwycięstwo Pałacu Bydgoszcz premiowało awansem nasz zespół.
Po dramatycznym meczu Pałac Bydgoszcz pokonał 3:1 Armaturę Kraków.

W następnym meczu spotkały się drużyny MOS Wola i Gwardii Wrocław.

MOS Wola - Gwardia Wrocław  2:3 (25:22)(25:21)(14:25)(19:25)(7:15)

Dziewczęta z MOS Wola, mając już zapewniony awans do finałów mistrzostw Polski, przystąpiły do meczu z niepokonaną Gwardią Wrocław rozluźnione, uśmiechnięte i... pokazały kawał dobrej siatkówki.
Przez dwa pierwsze sety nasze siatkarki imponowały doskonałymi zagraniami , sprawiając radość licznie zebranej publiczności, która wypełniła całą halę MOS-u. Gwardia to bardzo dobry zespół, więc mecz mógł się naprawdę podobać.
W trzeciej partii naszym dziewczynom jakby trochę zabrakło sił, natomiast gwardzistki zagrały z ogromną ambicją i wygrały wysoko 25:14.
Czwarty set to znowu długie okresy bardzo dobrej gry z obu stron, ale decydujące słowo miały do powiedzenia zawodniczki Gwardii Wrocław, wygrywając 25:19.
Piąty set także należał do Gwardii Wrocław. Wrocławianki udowodniły, że były najlepszą dryżyną tego półfinału. Dziewczęta z MOS Wola udowodniły zaś, że przy odpowiedniej koncentracji i mobilizacji są w stanie powalczyć z najlepszymi w Polsce.

Miło, że na koniec turnieju nasze dziewczęta serdecznie podziękowały wspaniałej publiczności.
W plebiscycie trenerów wybrano najlepsze zawodniczki w poszczególnych zespołach: