Juniorzy MOS Wola wygrali drugi mecz 3:0 i juz awansowali do finałów Mistrzostw Polski.

Drużyna juniorów MOS Wola pokonała zdecydowanie 3:0 zespół Błękitnych Ropczyce i już zapewniła sobie awans do turnieju finałowego mistrzostw Polski. Jutro mecz z MMKS Dąbrowa Górnicza o pierwsze miejsce w turnieju.

MOS Wola - Błękitni Ropczyce 3:0 (25:14)(25:16)(25:16)

Drzyzga, Wojtaszek, Michor, Strzeżek, Łukasik, Iliński, Jonak (libero) oraz Żurek, Kaczmarek, Nowocień, Kostrzewa.

Siatkarze MOS Wola zdecydowanie wygrali z wicemistrzem Podkarpacia, mając zdecydowaną przewagę we wszystkich setach. MOS Wola wyraźnie górował na siatce. Goście często wpadali na podwójny, bądź potrójny blok MOS-u. Taka sytuacja znięchęciła gości i sprawiali oni wrażenie pogodzonych z porażką.

W drugim meczu MMKS Dąbrowa Górnicza pokonała 3:0 Maraton Świnoujście. Siatkarze Maratonu przegrali 0:3 , ale podjęli walkę i w pierwszym oraz trzecim secie byli równorzędnym partnerem siatkarzy ze Śląska. MMKS Dabrowa Górnicza też już awansowała do turnieju finałowego mistrzostw Polski.

Jutro mecz o pierwsze miejsce MOS Wola - Dąbrowa Górnicza.